آخر هفته با فیلم سینمایی "سرزمین فردا "

a2 Copy

 

شبکه پنج سیما ، در روزهای پایانی هفته با انیمیشن سینمایی " زرافه" ، " کیوی پرنده"، " سرزمین فردا" با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «زرافه» به کارگردانی رمی بزانکان، پنج‌شنبه 13 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: پدربزرگی به نوه خود داستان پسری با نام ماکی را می گوید که از چنگال تاجران برده فرار کرده و با زرافه ای دوست شده، از طول بیایان گذشته، با یک دزد دریایی برخورد کرده و پس از اتفاقات دیگری در آفریقا به پاریس می رود که ..


فیلم سینمایی «کیوی پرنده» به کارگردانی تونی سیمپسون، جمعه 14 دی ماه ساعت 9:20 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ادوارد هال، تیکیرو هاتاوی، وینس مارتین و تندی رایت آمده است: پسری زرنگ و باهوش به نام پیتر واکر در مسابقات گاری سواری شهری کوچک به همراه پدرش شرکت می کند . متاسفانه پدرش در یک حادثه اتومبیل جان می بازد و او با رویاهایش تنها می ماند. اما سپس با تکیه بر اراده و شخصیت هوشمندی که دارد تصمیم می گیرد در مسابقه سالانه گاری سواری شرکت کند و به هر نحوی که شده افتخار نیمه تمام پدرش را تمام و کسب کند. در نهایت نیز هم برنده مسابقه می شود و ...


فیلم سینمایی «سرزمین فردا» به کارگردانی براد برد، جمعه 14 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جورج کلونی، بریت رابرتسون و هاگ لاری خواهیم دید: کیسی یک نشان پیدا می کند و قتی دستش را روی آن می گذارد به یک دنیای دیگر سفر می کند و نسبت به آن بسیار کنجکاو می شود و به دنبال کشف آن می رود . او متوجه می شود که دختری به نام کاترینا که یک نوجوان است این نشان را به او داده و بعد متوجه می شود که این دختر یک ربات است او به دنبال فرانک که می تواند به پرسش های او پاسخ دهد می رود و بعد عده ای ربات به دنبال او وارد خانه فرانک می شوند و می خواهند کیسی را بکشند که فرانک او را نجات می دهد و ...

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی