روایت زندگی شهید جوانمرد در مستند " یلدا و ستاره "

image 2018 12 26-15 24 25 249 GiZ Copy

 

 

مستند" یلدا و ستاره " با محوریت روایت زندگی شهید داوود جوانمرد، اولین شهید مدافع حرم رسانه ملی پنج شنبه 6 دیماه ساعت 10:45 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمود فراهانی تهیه کننده مستند" یلدا و ستاره" گفت: این مستند، زندگی شهید داوود جوانمرد را از کودکی تا شهادت روایت می‌کند.
وی اظهار کرد: جوانمرد، اولین شهید مدافع حرم رسانه‌ملی است که در قسمت معاونت توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما مشغول بود و داوطلبانه راهی سوریه و به مقام والای شهادت رسیده است.
وی با بیان اینکه این مستند 60 دقیقه است، خاطرنشان کرد: مراسم آیین رونمایی از مستند "یلدا و ستاره" 5 دی ماه همزان با سومین سالگرد شهادت شهید جوانمرد با حضور خانواده، همکاران و همرزمان وی در سالن رضوان بسیج سازمان صدا و سیما برگزار شد.
تهیه کننده مستند "یلدا و ستاره" سبک این مستند را پرتره بیان و تصریح کرد: ساختار "یلدا و ستاره "مصاحبه‌محور است و تلاش شده تمام اعضای خانواده، همکاران و همرزمان شهید در این مستند حضور داشته باشند و از سبک زندگی جوانمردبگویند.
فراهانی با بیان نقش پررنگ بسیج سازمان صدا و سیما در ساخت چنین مستند‌هایی ادامه داد: قبلا در فضای سوریه فیلمسازی کرده‌ام و بعد از این مستند یک مستند سیاسی را به تصویر می‌کشم و ساخت مستندهای شهدای مدافع حرم را هم ادامه خواهم داد.
وی که در کارنامه خود ساخت مستندهای از حسکه با عشق و در جست و جوی گمنامی را دارد، گفت: کارگردان مستند شهید جوانمرد، محمدرضا پروین است و تیمی 10 نفره همراه وی بودند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی