علامت سیاه در شبکه پنج سیما

a2 Copy

 

" هوگو"،" تام و جری( لوبیای سحر آمیز)، " علامت سیاه " فهرست فیلم های شبکه پنج سیماست که در روزهای پایانی هفته برای مخاطبان پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «هوگو» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، پنج‌شنبه 6 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
این فیلم با بازی آسا باترفیلد، چوله گریس مرتیز و کریستوفر لی داستان پسری است به نام هوگو که به سینما علاقه زیادی دارد. او پس از مرگ پدرش تنها شده و در محوطه کوچک ساعت بزرگی در ایستگاه قطار در شهر لندن زندگی می کند و به کار کوک کردن ساعت ها اشتغال دارد . پدرش در یک آتش سوزی جانش را از دست داده است و هوگو می داند که پیر مرد بد اخلاق اسباب فروش پدر بزرگش است ولی پدر بزرگش ژرژ ملیس این را نمی داند و مدام به هوگو سخت گیری می کند. ایزابل دختر خوانده ژرژ که با هوگو آشنا شده سعی می کند به او کمک کند. هوگو در اتاقک ساعت یک آدم مکانیکی که یادگار پدر بزرگش است را نگه می دارد و مدام به دنبال درست کردن آن است و بالاخره موفق می شود و با پیدا کردن شخصی که پدر بزرگش و فیلم های او را می شناسد به منزل آنها می رود و ...

image 2018 12 26-13 33 5 597 XKW

 

 

فیلم سینمایی «تام و جری (لوبیای سحر آمیز)» به کارگردانی اسپایک برندت، جمعه 7 دی ماه ساعت9:20 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: جک پسر بچه ای است که پدرش به تازگی مرده است و او با مادرش مجبور است که اجاره شهر بازی که پدرش ساخته به نام شهر قصه ها را بدهد ولی آنها پولی ندارند و آقای بیگلی بدجنس هم می خواهد که شهر قصه را نابود کند. جک گاوشان را برای فروش به بازار می برد و یک کشاورز در ازای آن چند لوبیای سحر آمیز به جک می دهد . جک لوبیاها را می کارد و با لوبیاهای سحرآمیز وارد سرزمین غول ها می شوند و مردم آن سرزمین را از دست غول بدجنس نجات داده و خودشان هم یک تخم طلا غاز به عنوان هدیه دریافت می کنند که با آن میتوانند شهر قصه ها را نجات دهند.

image 2018 12 26-13 33 11 521 lrs

 

 

فیلم سینمایی «علامت سیاه» به کارگردانی جاناتان سوبو، جمعه 7 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کورت راسل، جی بارجل، کاترین وینیک و کریس دیامنتوپولوس خواهیم دید: کرانچ یک موتور سوار است که در رشته موتور سواری چندان موفق نیست. او به پیشنهاد برادر ناتنی اش یک تیم سرقت آثار هنری تشکیل می دهد و با نقشه حساب شده ای یک تابلوی نقاشی معروف را از یک کلاهبردار که خودش سارق است، به سرقت میبرند. اما ناگهان کرانچ متوجه می شود برادر ناتنی اش به آنها رودست زده و تابلو و پول ها را برداشته و فرار کرده است . کراچ توسط پلیس دستگیر شده و چند سال زندانی می شود. حالا پس از چند سال کرانچ آزاد شده و در یک سیرک به نمایش مشغول است. تا اینکه سروکله یکی از دوستان سابقش پیدا می شود و دوباره پیشنهاد یک کار جدید را به او می دهد. البته قرار است برادر ناتنی کرانچ هم در این سرقت حضور داشته باشد. کرانچ حاضر نیست دوباره با برادرش همکاری کند اما ...

image 2018 12 26-13 33 7 22 oP8

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی