شیخ اکرم کعبی مهمان «نقطه رهایی» می‌شود

image 2018 11 26-13 58 33 323 t65 Copy

ویژه برنامه زنده " نطقه رهایی "امشب ( سه شنبه 6 آذرماه) به موضوع بسیج مردمی عراق و مبارزه با داعش و نقش مرجعیت در وحدت مردم می پردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما ، "نقطه رهایی" در چهارمین قسمت خود میزبان شیخ اکرم کعبی دبیر کل جنبش مقاومت مردمی النجبای عراق است. او در این برنامه درباره تشکیل بسیج مردمی عراق، مبارزه با داعش و نقش مرجعیت در وحدت مردم صحبت می‌کند. جنبش النجباء معتقد به حاکمیت مطلق اسلام بوده و با هدف دفاع از تمامیت ارضی، صیانت از حرم‌های اهل‌بیت و حفاظت از حریم مردم مظلوم تشکیل شده‌است. ارتش و نهادهای اطلاعاتی آمریکا در سال‌های گذشته برای هرگونه کمکی که به دستگیری شیخ اکرم کعبی منجر شود، ۵۰ هزار دلار جایزه تعیین کرده بودند. جنبش النجبا با تصویب کنگره آمریکا در فهرست گروه‌های تروریستی قرار گرفته است
نقطه رهایی، ویژه برنامه رسانه ملی در هفته بسیج است که با حضور فعالان و رهبران جبهه مقاومت اسلامی در منطقه به تبیین تشکیل بسیج جهانی مستضعفین در کشورهای لبنان، فلسطین، سوریه، عراق و یمن می‌پردازد. دکتر سهیل اسعد(ادگاردو روبین) مبلغ و محقق آرژانتینی مجری این برنامه تلویزیونی است.
این ویژه برنامه هرشب ساعت 22 به صورت زنده روی آنتن شبکه 5 می‌رودکه در 6 قسمت از شنبه تا پنجشنبه پخش می‌شود.
محمدمهدی سموعی تهیه‌کننده نقطه رهایی و علی‌اکبر سیاح طاهری سردبیر آن است که در گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی تولید شده است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی