اختراع دانشمندان جوان ایرانی در انیمیشن " داستان سامراء "

a2 Copy

 

 

انیمیشن " گوریل سفید"، " داستان سامراء"، " محموله " فهرست فیلم های آخر هفته شبکه پنج سیماست که در روزهای پنج شنبه و جمعه 24 و 25 آبان ماه برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «گوریل سفید» به کاگردانی آندره جی شایر، پنجشنبه 24 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: اسنو فلک تنها گوریل سفید رنگ دنیاست! او در باغ وحش بیشتر از همه حیوانات مورد توجه قرار می گیرد. او با کمک یک پلنگ سیاه و پائولو که دختری کوچک و باهوش است نقشه ای برای ملاقات پنهانی با فردی در سیرک می کشد که می تواند به او کمک کند تا به یک گوریل عادی تبدیل شود اما..

image 2018 11 14-14 13 23 542 wI8

 

 

انیمیشن «داستان سامرا» به کارگردانی حسین سلطانی و وحید چالاک، جمعه 25 آبان ماه ساعت 8:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: یک گروه شیطانی و خرابکار به کمک امواجی رادیویی انسان‌ها را کنترل کرده و از آنها نیروهایی انتحاری برای حمله به حرم امام حسن عسگری(ع) در سامرا می‌سازند. برای مقابله با آنها، عده‌ای از دانشمندان جوان ایرانی دستگاهی اختراع کرده‌اند که قادر است با تأثیرگذاری بر عملکرد دستگاه اختراع شده توسط گروه مذکور، اثر آن را خنثی کند، اما برای دستیابی به این هدف لازم است ...

 

image 2018 11 14-14 13 28 739 WgB

 

فیلم سینمایی «محموله» به کارگردانی ولاد فورمن، جمعه 25 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی آنا آرلانوا، الگا فادوا و سرچی ماخوکیف خواهیم دید: جنگاوران روسی در جنگ جهانی دوم در مقابل آلمان ها جان فشانی کردند. ویکتور یک استوار است که سال ها قبل با دختری به نام تامارا نامزد بوده است و ویکتور به جنگ اعزام شده و همین باعث برهم خوردن قول و قرارهایش با تامارا می شود. حالا تامارا و چند دختر جوان دیگر به جنگ اعزام شده اند و قرار است به همراه ویکتور بار آذوقه را به خط مقدم جبهه برسانند در این مسیر چندین بار مورد حمله آلمان ها و اوباش قرار می گیرند و ویکتور چند نفر از همراهانش از جمله تامارا را از دست می دهد و مقدار زیادی نیز از آذوقه نابود می شود و...

image 2018 11 14-14 13 25 914 XSm

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی