دو سفیر مهمان شبکه پنج

image 2018 10 31-15 23 42 99 U5H Copy

 

 

برنامه "سفیران "این هفته میزبان سفرای کشور صربستان و فلسطین خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه سفیران پنج شنبه شب ( 10 آبان ماه) میزبان درآگان تو دو رو ویچ سفیر صربستان در ایران خواهد بود که در این برنامه پیرامون موضوعاتی مانند تحریم های اقتصادی و آثار آن، راهکارهای مشترک دو جانبه، مسائل سیاسی و فرهنگی و.... به گفتگو می نشیند.

همچنین این برنامه جمعه شب ( 11 آبان ماه ) با صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران درباره موضوعاتی همچون وضعیت و جایگاه فلسطین در جهان، نهادهای بین المللی، روابط دوجانبه فلسطین و ایران و... گفتگو می کند.
برنامه " سفیران" با محوریت بازنمایی تجارت خارجی ، روابط اقتصادی و دپیلماسی سیاسی – فرهنگی جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است.
این برنامه در دفتر یا اقامتگاه خود سفیران و مکان های کمتر دیده شده دیپلماتیک تصویر برداری شده است و درباره موضوعاتی چون، تمایلات کشورهای جهان از محصولات ایرانی، نحوه صادرات به سایر کشورها و تسهیلاتی که سفارتخانه‌ها ارائه می‌کنند، نگاه سفرا به کالاهای ایرانی و نظرشان درباره حذف دلار از معاملات فی مابین و موراد بسیاری از این دست در فضای صمیمانه به گفت‌وگو می‌نشینند.
برنامه تلویزیونی " سفیران" کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که به تهیه کنندگی و اجرای عبداله عبدی ساعت 21بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی