کارآگاه فاکس آخر هفته روی آنتن شبکه پنج سیما

a2 Copy

 

 

شبکه پنج سیما، در روزهای پایانی هفته پنج شنبه و جمعه 3 و 4 آبان ماه با سه فیلم سینمایی ( بری زنبوی، امی و غازهای وحشی، کارآگاه فاکس) مهمان خانه مخاطبان می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «بری زنبوری» به کارگردانی استیو هیکنر و سیمون جی. اسمیت، جمعه 4 آبان ماه شهریورماه ساعت 8:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: بری زنبوری است که به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده ولی خسته و ناامید است و فکر می‌کند که وقتش به بطالت می‌گذرد و از صبح تا شب بیرون کندو مشغول جمع کردن عسل است. زندگی بری توسط یک گل‌فروش که او را با خود به گل‌فروشی می‌برد تغییر می‌کند و او متوجه می‌شود که عسلی که آنها درست می‌کنند چقدر برای انسان‌ها قابل استفاده است.... جری سن فیلد، رنی زلوگر و متیو برود ریک بازیگران این فیلم هستند.

 

image 2018 10 24-10 5 26 66 3IE

 

سینمایی «امی و غازهای وحشی» به کارگردانی کارول بالارد، پنج شنبه 3 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود . داستان فیلم با نقش آفرینی جف دنیلز، آنا پاکوئین و داتا دی لنی از این قرار است که : امی دختری است که در اثر یک تصادف مادرش را از دست می دهد. پدر و مادرش قبلا از هم جدا شده بودند بنابراین امی نزد پدرش می‌رود و در منزل او که در دل یک منطقه جنگلی است زندگی می کند. امی ابتدا احساس خوبی ندارد ولی یک روز که کارگرها مشغول قطع درختان بوده و لانه غازها را خراب کرده بودند امی تخم این پرنده ها را پیدا کرده و به خانه می برد. غازها یکی یکی از تخم بیرون می آیند و به امی انس می گیرند وقتی غازها بزرگ می شوند پدر امی که به پرواز علاقه دارد هواپیمای کوچکی می سازد یکی برای خودش و دیگری را برای امی و به اتفاق هم غازها را به سمت جنوب می برند. مردم در طی مسیر از دیدن آنها خوشحال می شوند و نهایتا آنها به جنوب می‌رسند.

image 2018 10 24-10 5 25 934 Hjj

 

 

 

فیلم سینمایی " کارآگاه فاکس" محصول 2017 هلند روز جمعه 4 آبان ماه ساعت 13:30 دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می شود. این فیلم درباره فاکس، کارآگاهی که در آستانه بازنشستگی است و در آخرین عملیاتش ناخواسته و به اشتباه به یک کودک شلیک کرده است و حال روز خوبی ندارد. او ناگهان در این شرایط درگیر یک پرونده پیچیده می شود. در صحنه یک قتل کارآگاه فاکس با یک پلیس آشنا می شود که سر نخ هایی از این قتل به او می دهد.اما این پرونده به سادگی مختومه می شود و چند روز بعد هم پلیسی که با فاکس صحبت کرده به طرز مشکوکی می میرد.همین ماجرا باعث می شود که کارآگاه فاکس بخواهد به صورت شخصی این پرونده را پیگیری کند. او متوجه می شود گروهی از سیاستمداران هلندی متعلق به یکی از احزاب آمستردام به کمک گروه های خرابکار و به کمک اسلحه و تسلیحات بر جای مانده از نیروهای مقاومت جنگ جهانی می خواهند در کشور بمب گذاری و درگیری های صوری ایجاد کنند تا بتوانند با موجه نشان دادن برنامه های خود، اهداف حزبی خود را پیش ببرند. کارآگاه فاکس جانش در خطر است و ...

image 2018 10 24-10 5 25 742 9Ky

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی