موکب رسانه ای "چهل منزل" در شبکه پنج

image 2018 10 21-14 23 32 595 bCu Copy

 

اولین قسمت برنامه " چهل منزل " با موضوع اربعین حسینی امروز ساعت 16:30 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری کساء و کارگردانی محسن تهرانی با اجرای وحید ایمانی است که سه قسمت نخست آن تولیدی و ما بقی بصورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می شود.
تهرانی در تشریح ساختار این برنامه گفت:" چهل منزل "موکب رسانه ای است که سفیر پرچم گنبد امام رضا ( ع) از شهر مشهد مقدس به سمت کربلا معلی است.
تهرانی ادامه داد: ایستگاه دوم توقف ما مرز مهران ، ایستگاه سوم شهر نجف، ایستگاه بیستم کربلا و ایستگاه چهلم مشهد مقدس است که بصورت زنده و مستقیم همراه با عزاداران حسینی برنامه برگزار خواهیم کرد.
وی گفت: در مسیر راه نیز با یک کامیون استیج شو برای زائران پیاده اربعین برنامه برگزار می‌کنیم. در این برنامه از گروه‌های تواشیح، سرود، شعرای آیینی استفاده خواهیم کرد که در یک اتوبوس همراه ما هستند و در طول این مسیر برنامه را برگزار می‌کنند و این ماحصل تمام تلاشی است که نام آن را «چهل منزل» گذاشتیم.
کارگردان این برنامه تصریح کرد: به منظور معاوضه پرچم‌های حرمین شریفین چند روز پیش پرچم گنبد امام رضا (ع) را از تولیت آستان قدس رضوی تحویل گرفتیم و در مسیر پیاده روی اربعین همراه با راهپیمایان به مقصد نهایی یعنی حرم سیدالشهداء می‌رسانیم، پس از آن پرچم حرم امام حسین (ع) را از تولیت آستان مقدس دریافت و در روز شهادت امام رضا (ع) تحویل تولیت آستان قدس رضوی خواهیم داد.
وی در خصوص برنامه های بعد از اربعین گفت: بعد از اربعین نیز به دلیل این که حامل پرچم گنبد سیدالشهدا(ع) هستیم، وارد ایران در شهرهای مختلف می شویم و برنامه خود را تا چند روز مانده به ۲۸ صفر داخل حرم امام رضا (ع) تقدیم مردم می‌کنیم.
تهرانی در نحوه پوشش شبکه‌های مختلف توضیح داد: برنامه «چهل منزل» در شبکه های پنج و قرآن به صورت زنده روی آنتن می رود. این برنامه هر روز از ساعت 16:30 تا به مدت 15 و ۵ روز مانده به اربعین از ساعت ۲۱ تا ۲۱:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود. همچنین بعد از اربعین چند روز به ساعت قبلی باز می‌گردد و ۵ روز پایانی ماه صفر مجددا به ساعت ۲۱ تا ۲۱:۴۰ منتقل می‌شود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی