3 انتصاب جدید در شبکه پنج

image 2018 10 3-10 26 12 634 SO7 Copy

 

با حکم مدیر شبکه پنج سیما، قائم مقام ، مشاور اجرایی و رئیس دفتر و سرپرست طرح و برنامه شبکه پنج سیما منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، با حکم دکتر رمضان نژاد مدیر شبکه پنج سیما سعید معدن کن به سمت قائم مقام شبکه پنج، مهدی امینی مشاور اجرایی و رئیس دفتر شبکه و علی مهرگان سرپرست طرح و برنامه این شبکه معرفی و منصوب شدند.


در حکم سعید معدن کن که به سمت قائم مقام شبکه پنج منصوب شده ، آمده است:
پوشش سراسری این شبکه با تمرکز ویژه بر موضوعات مربوط به کلان شهر تهران، از اهمیت فعالیت در شبکه پنج سیما به عنوان رسانه ای تاثیر گذار و با ضریب نفوذ بالا حکایت دارد. نقش حضرتعالی در پی گیری امور و ایجاد هماهنگی بین گروهها و برنامه های مختلف شبکه به منظور ارائه تصویری پرنشاط، منسجم و پیشرو از ام القرای اسلامی بسیار حائز اهمیت است.
همچنین تسهیل تعامل با بخش های درون و برون سازمانی به منظور دست یابی سریع تر به اهداف مد نظر شبکه در تولید پیام از مهمترین محورهای فعالیت شما است.
از زحمات خالصانه و برادرانه جناب آقای دکتر تورنگ در دورة حضور در این مسئولیت و سرپرستی گروه کودک و خانواده قدردانی می کنم.

 

در حکم مهدی امینی به سمت مشاور اجرایی و رئیس دفتر شبکه پنج آمده است:

توجه ویژه به ظرایف ارتباطی و پی گیری جدی امور مربوط به شبکه در ساختار درون و برون سازمانی، تعامل شایسته با همکاران شبکه پنج سیما به مثابه یک خانواده، تسهیل امور اداری و پشتیبانی و نظارت بر اجرای صحیح قوانین مربوط، از جمله مهمترین نکاتی است که باید مد نظر حضرتعالی باشد.

 

در حکم علی مهرگان به عنوان سرپرست طرح و برنامه شبکه پنج سیما آمده است:
نقش راهبردی این مدیریت در طراحی پیام با در نظرگرفتن اقتضائات زمان حال، آینده پژوهی¬ و با تمرکز بر خلاقیت های رسانه ای، تشکیل شورای جدید طرح و برنامه شبکه را ایجاب می کند. همچنین نظارت بر روند تولید و محتوای برنامه ها به طوریکه کاملاً منطبق بر طرحهای تصویب شده و نظرات شورای طرح و برنامه باشد باید به طور جدی در دستورکار قرار گیرد.
برگزاری کارگاه¬های تجزیه و تحلیل برنامه¬های شبکه با حضور عوامل برنامه¬ساز و کارشناسان و اقدام عملیاتی برای افزایش جذابیت و کارایی برنامه¬ها در هماهنگی کامل با مدیران گروه¬ها، ارائه پیشنهادهای ماهیانه، فصلی و سالیانه با درنظرگرفتن اقتضائات مختلف کشور و برای اجرای مستمر مأموریت¬های محوله به شبکه 5 سیما از مهمترین موضوعاتی است که باید¬در طرح و برنامه شبکه به آنها پرداخته شود.
از زحمات و خدمات جناب آقای رحمان قنبرزاده، در مدت سرپرستی این مسئولیت قدردانی می کنم و سرافرازی و بهروزی ایشان را از خداوند متعال خواستارم.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی