شهر برگ امشب به سراغ گمرک می رود

sharbaeg Copy

 

برنامه " شهر برگ" امشب ( سه شنبه 3 مهرماه ) به موضوع گمرک و خدمات جدید آن می پردازد .
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه امشب به نهاد گمرک و خدمات جدید آن از صادرات و واردات کالا های داخلی و خارجی گرفته تا وظایف آن در شرایط حساس اقتصادی کشور می پردازد و آن را از منظر مسئولان و کارشناسان این حوزه علیرضا دشتانی
( مدیر کل گمرک شهید رجایی استان هرمزگان )، مهدی رضایی ( مدیرکل گمرک شهید باهنر استان هرمزگان )، غلامرضا بلوطی میرزا ( ناظر گمرکات استان خوزستان )، احسان کیخا (مدیر کارخانه روغن کشی محوطه گمرکی بندر امام خمینی ره ، استان خوزستان )، مسعود نیل فروشان (تولید کننده مواد بهداشتی )، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی (رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی )، رحیم زارع(نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی )، غلامرضا کاتب (نماینده و سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ) مهندس فرود عسگری (رئیس کل گمرک ایران )مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد.
"شهر برگ " به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی و کارگردانی مجید قربانی فر تولید شده است.
برنامه" شهر برگ "،ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ي تصویری در اختيار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلايق و علايق، انتقادات و پيشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.
در برنامه شهر برگ شهروندان مجری برنامه هستند و امین جیران همراه با کارشناسان و مسئولین بحثهای تخصصی را پیش خواهند برد. در قسمت پایانی برنامه که تربیون آزاد نام دارد ، شهروندان و مسئولین رودر روی هم به پرسش و پاسخ خواهند پرداخت.
بنا بر این گزارش، برنامه شهر برگ کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما سه شنبه هر هفته ساعت 20 بر روی آنتن می رود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی