" خاک پاک " امشب روی آنتن شبکه پنج سیما

1111111111111111111 Copy

 

 

" خاک پاک" عنوان ویژه برنامه زنده شبکه پنج سیماست که در اولین شب هفته دفاع مقدس ساعت21 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، شهرام راد تهیه کننده این ویژه برنامه با اشاره به بخش های این برنامه گفت: این برنامه هرشب میزبان یکی از فرماندهان نظامی دوران دفاع مقدس خواهد بود که این عزیزان از خاطرات روزهای جنگ و دفاع از میهن اسلامی برای مخاطبان برنامه صحبت خواهند کرد.
وی ادامه داد: تجلیل از خانواده معظم شهدای جنگ تحمیلی، دعوت از هنرمندان فعال در این عرصه بخش دیگری از این برنامه خواهد بود که از باغ موزه دفاع مقدس با حضور جمعی زیادی از شهروندان بر روی آنتن می رود.
تهیه کننده برنامه " خاک پاک " اضافه کرد: این برنامه متناسب با ایام و هفته میان برنامه تولیدی تهیه و تدارک دیده است که در فواصل مختلف برنامه پخش می شود.
تهیه کننده برنامه " خاک پاک" یاد آور شد: در اولین قسمت از این برنامه امشب میزبان سردار چهار باغی فرمانده توپخانه قرارگاه خاتم الانبیاء، تجلیل از خانم صغری ترابی مادر شهیدان ممیوند، سید جواد هاشمی( هنرمند) و حامد محضرنیا ( خواننده) خواهیم بود.
ویژه برنامه زنده" خاک پاک" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از امشب اول مهرماه ساعت 21 به مدت 60 دقیقه با اجرای مجید یراق بافان بر روی آنتن می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی