سردار رحيمي مهمان حضوری " با ما اینجا" می شود

image 2018 9 23-11 11 10 105 ac3 Copy

 

برنامه" با ما اينجا" همزمان با آغاز بازگشایی مدارس و شروع اولين روزهاي سال تحصيلي جدید ، میزبان سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سردار رحيمي (فرمانده انتظامي تهران بزرگ) امروز یکشنبه اول مهرماه ساعت 14:20 دقیقه با حضور در استودیوی برنامه " با ما اینجا" در خصوص تمهيدات پليس در روزهاي ابتدايي سال تحصيلي جديد، نحوه كنترل و نظارت بر سرويس مدارس، مباحث راهنمايي و انتظامي و ... توضيحاتي را براي شهروندان تهراني ارائه خواهد کرد.
مخاطبان این برنامه می توانند سوالات خود را در اين خصوص به شماره پيامك 10000530 ارسال کرده تا مجری برنامه این سوالات را مطرح و پاسخ آن را از مهمان برنامه دریافت کنند.
برنامه " با ما اینجا" در روزهای قبل از بازگشایی مدارس به صورت حضوري و تلفني ميزبان مسئولين در اين حوزه بوده است كه در اين راستا می توان به سعيد خال (مدير سازمان بهشت زهرا-س) - سرهنگ عابدي (جانشين رئيس پليس راهور تهران بزرگ) - علیرضا قنادان (مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران) اشاره کرد.
بنا بر این گزارش، برنامه ترکیبی «با ما اینجا» با رویکرد معرفی برنامه های شبکه پنج سیما و اطلاع رسانی از رخدادها و اتفاقات اجتماعی و ... در چند نوبت زمانی هر روز از ساعت 9 الی 17بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
این برنامه به تهیه کنندگی محسن سال افزون و با اجرای مجریان شبکه پنج سیما پخش می شود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی