شبکه پنج سیما در تاسوعا و عاشورای حسینی

image 2018 9 18-9 15 32 350 Kp5 Copy

 

شبکه پنج سیما، به مناسبت سوگواري سالار شهيدان ابا عبدالله حسين (ع) ويژه برنامه هاي متعددي را در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی برای عزاداران تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج ، گروه معارف شبکه پنج سیما،در روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی به پوشش زنده تصویری مراسم عزاداری می پردازد.
پوشش زنده و مستقیم مراسم عزاداری سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین ( ع) از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم ( ع) اولین برنامه این گروه است که از ساعت 9 صبح تا 13 روانه آنتن می شود.


اجتماع هیات عزاداری شهرستان ورامین
دوربین های شبکه پنج سیما در روز تاسوعای حسینی، به پوشش تصویری اجتماع هیات عزاداری حسینی شهر ورامین در میدان امام خمینی (ره) می پردازد. این برنامه به صورت زنده و مستقیم از ساعت 17 تا 19 پخش می شود. حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه شهرستان ورامین سخنران و سعید زمانی، سیدجوادقالیشورانی، احمد صدرایی و.... مداحان این مراسم هستند.
پوشش تصویری عزاداری حسینی
شبکه پنج سیما، در روز عاشورا حسینی، ارتباط زنده و مستقیم با بازار تهران برقرار می کند وبه پوشش تصویری مراسم عزاداری عاشقان و دلباختگان حسینی می پردازد. این برنامه از ساعت 9صبح تا ظهر روی آنتن می رود و پس از آن به پوشش زنده و مستقیم مراسم نماز جماعت ظهر و عصر از حرم حضرت عبدالعظیم خواهد پرداخت. تهیه کنندگی این برنامه بر عهده خشایار بکان خواهد بود.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی