رصد آخرین اخبار بازیهای آسیایی جاکارتا 2018 در شبکه پنج

97-02-c07-81 Copy

 

با شروع بازی های آسیایی جاکارتا- پالمبنگ 2018 سه برنامه " ورزشگاه" ، " حوالی امروز " و "با ما اینجا" شبکه پنج سیما، همراه با مخاطبان خود این رویداد مهم ورزشی را رصد می کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه زنده " ورزشگاه" این هفته (جمعه 2شهریور ماه) به موضوع تبلیغات محیطی محوطه دور زمین فوتبال در بازیهای جاکارتا 2018 می پردازد و در هفته های آتی نیز بخش هایی از این برنامه به مسابقات بازیهای آسیایی 2018 اختصاص دارد.
برنامه " ورزشگاه" با رویکرد تحلیل و مروری بر رویداد ها و اتفاقات ورزشی کشور کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که هر هفته جمعه ها ساعت 10:35 به مدت 90 دقیقه مهمان خانه مخاطبان می شود.
این برنامه در هر قسمت با دعوت از مهمانان (ورزشكاران، قهرمانان، كارشناسان، مسئولان و...) موضوعات روز و مهم ورزش را مورد بحث و بررسی قرار می دهد. فرشاد شکیبی تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد.

برنامه صبحگاهی " حوالی امروز" نیز هر روز بخشی از برنامه خود را به موضوع بازی های آسیایی جاکارتا- پالمبنگ 2018 اختصاص داده است و این رویکرد تا پایان بازیهای آسیایی جارکاتا ادامه خواهد داشت. این برنامه هر روز مهمترین اخبار و رویدادهای رقابت های 2018 ، تصاویر ناب و ویژه و... را در قالب یک بسته ورزشی به مخاطبان خود تقدیم می کند.
برنامه صبحگاهی " حوالی امروز" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی شهرام راد از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 7 صبح بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

برنامه زنده و ترکیبی " با ما اینجا" نیز به پوشش خبری رقابت های آسیایی جاکارتا 2018 می پردازد.
مهدی واعظی مجری ورزشی شبکه پنج (هر روز صبح و عصر) به صورت تلفني آخرين اخبار مربوط به بازي ها و نتايج رقابت ها را به اطلاع مخاطبان می رساند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی