هواپیما ربایی در شبکه پنج

8 مرداد Copy

 

شبکه پنج سیما، برای روزهای پایانی هفته ( پنج شنبه و جمعه 10 و 11 مردادماه) با سه فیلم تجارت آلوده ، قهرمانی به نام کوآلا و هواپیماربایی با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «تجارت آلوده» به کارگردانی پیر باترون، پنجشنبه 11مردادماه ساعت 13:30 دقیقه به روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مارسل ژاکن، دزد سابق به خاطر رفتار خوب پس از 5 سال از زندان آزاد می‌شود. نوه اش ژوستین که دانشجوی پزشکی است به پیشوازش می‌آید. پسر مارسل بر عکس پدر مامور پلیس است و مدت هاست با او قهر بوده و هیچ وقت به ملاقاتش نرفته است، با این حال، آنتوان پسر مارسل برای پدرش آپارتمانی را روبه روی کلانتری اجاره کرده تا تحت نظرش باشد و ...
قهرمانی به نام کوآلا
انیمیشن سینمایی «قهرمانی به نام کوآلا» به کارگردانی کیونگ هو لی جمعه 12 مردادماه ساعت 8 صبح از شبکـه پنج سیما پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: جانی کووالا که رنگش با سایر کوالاها متفاوت است ،طرد می شود و به سمت سیرک می رود ولی بعد از مدتی با کوالاهایی آشنا می شود و متوجه میشود که بر خلاف تصور دیگران موجود شجاعی است و به کوالاهایی که اسیر تمساج بدجنسی به نام باگ شده اند کمک می کند تا خود را نجات دهند.
هواپیما ربایی
فیلم سینمایی «هواپیما ربایی» به کارگردانی برندون نوت، جمعه 12 مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج روی آنتن می رود.
داستان فیلم با بازی وینی جونز، راب استین برگ و کریگ فیربرس از این قرار است که: در یک پرواز اختصاصی رئیس یک شرکت بزرگ تجاری ربوده می شود اما در پی اتفاقات قبلی و مرگ یک مامور حفاظتی پلیس دریافته که یک عملیات گروگانگیری در میان است. یک مامور مخفی حفاظتی با هویت افشا شده وارد هواپیما شده تا مانع حرکت آن شود ولی در نهایت موفق نمی شود و بخاطر نامزد سابقش که در این پرواز حضور دارد او نیز در این سفر پرمخاطره با این گروه همراه می شود. در طول پرواز خواهر رئیس شرکت که این ماجرای آدم ربایی و باجگیری را طرح کرده است کشته شده و در نهایت پس از انجام این باجگیری هواپیما به زمین نشسته و سارقین دستگیر می شوند. در تحقیقات بعد مشخص می شود که .....

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی