شرکت های دانش بنیان در قاب مستند " معجزه امید "

image 2018 7 28-13 20 23 421 j2Z

 

 

اولین قسمت مستند " معجزه امید" با محوریت نقش شرکت های دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی، شنبه 6 مردادماه ساعت 14:40 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد رضا طاهری تهیه کننده مستند "معجزه امید" در توضیح این مستند گفت: این مستند روایی به موضوع نقش شرکت های دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی می پردازد که در فاز نخست 27 قسمت آن تولید شده است.
وی ادامه داد: در هر قسمت ما به سراغ یک محصول ایرانی در شرکت های دانش بنیان می رویم. تیتراژ شروع، تاریخچه محصول و صنعت آن در جهان، معرفی شرکت دانش بنیان ، روند تولید محصول در بازار داخلی کشور و.... بخش های این مستند را شامل می شود.
تهیه کننده مجموعه مستند " معجزه امید" اضافه کرد: اولین قسمت این مستند به موضوع ساخت پیچ و مهره های جراحی و پروتزهای استخوانی می پردازد که میلاد فتوحی روایتگر این مستند است.
سایر عوامل مجموعه مستند " معجزه امید" عبارت از است: محمد حجت ذیجودی کارگردان، بابک معماری نویسنده، شقایق جعفری پور برنامه ریز، دستیار کارگردان سید احمد حسینی، فردین رحیمی مدیر تصویربرداری، ابراهیم جباری مدیر صدابرداری ، مجری طرح و مدیر تولید : علیرضا ابراهیم آبادی و ....
مستند " معجزه امید" کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:40 دقیقه به مدت 25 دقیقه بر روی آنتن می رود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی