«سرسرا» یک طعم متفاوت از سبک زندگی اسلامی ایرانی

8

 

تهیه کننده برنامه " سرسرا" پژوهش کاربردی و عمیق ، پیوستگی و تسلسل پیام و لحن مهربان و مردمی از مولفه های سبک زندگی اسلامی – ایرانی را از شاخص های مهم برنامه سرسرا عنوان کرد و گفت: سعی کردیم تا پیام برنامه به صورت غیر مستقیم و به دور از لحن نصیحت به مخاطب به ویژه نسل جوان ارائه شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، اميرمسعود نراقي پور، تهيه کننده برنامه ترکیبی سرسرا گفت: «سرسرا» برگرفته از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامي درباره سبک زندگي اسلامي- ايراني است.
نراقی پور با اشاره به پژوهش های کاربردی و عمیق این برنامه در خصوص سبک زندگی اسلامی – ایرانی تاکید کرد: مطالعات فراوان و جامع بسیار زیادی در مورد سبک زندگی اسلامی و ایرانی در تهیه موضوعات این برنامه صورت گرفته است. به طوري که هر هفته با يک موضوع کلي در پنج قسمت، از شنبه تا چهارشنبه مهمان خانه مخاطبان می شویم.
وی ادامه داد: به بیان دیگر، برنامه «سرسرا» یک طعم متفاوت از مولفه‌های سبک زندگی اسلامی ایرانی را به مخاطب خود ارائه می کند اما از نصیحت و بیان معلم گونه اجتناب شده است، هر قسمت از برنامه صرفا تلنگری برای یادآوری بهترین های وجود خودمان است تا آنهایی که بهتر می دانیم را به کار بگیریم و از آنهایی که برایمان صرفه ندارد یا خسته مان می کند ، دوری گزینیم.
تهیه کننده برنامه ترکیبی نمایشی سرسرا با اشاره به دکور این برنامه یاد آور شد: دکور این برنامه متناسب با موضوع برنامه طراحی شده است که حس زندگی، نشاط و تازگی به بیننده القا می کند. فضای سنتی معماری برنامه نیز به سبک زندگی اشاره دارد.
برنامه نمایشی " سرسرا " شامل قسمتهای نمایشی، سرود ، گفتگو ، گزارش و زنگ انشاست که به کارگردانی حمید طالقانی و به تهیه کنندگی امیرمسعود نراقی پور در 50 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده است.
ایمان صفا، مینا نوروزی فرد، مجید شهریاری، ژاله درستکار، سعید سالمی و.... هنرمندان بخش های نمایشی این برنامه ترکیبی هستند که به ایفا نقش پرداخته اند. زهره وکیلی و فاطمه رضاپور اجرای این برنامه را برعهده دارند.
«برنامه ترکیبی سرسرا» از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۰:۴۵ صبح از شبکه پنج سیما پخش می شود.

 

 

 

17

 

 

 

18

 

20

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی