استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا

110 Copy

 

برنامه تولیدی " شهر برگ" سه شنبه 26 تیرماه با موضوع "استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا"بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه "شهر برگ " امروز ساعت 20 به موضوع بررسی وضعیت استارت آپ ها و رونق کسب و کارهای نوپا در جامعه می پردازد و این موضوع را با حضور مسئولان، کارشناسان و مردم مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
اسماعیل قادری فر ( رئیس مرکز فناوری های راهبردی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) سورنا ستاری ( معاون علمی و فناوری ریاست جهموری ) دکتر سید محمد صاحبکار ( رئیس مرکز شرکت های دانش بنیان) و.... مهمان گفتگوی این برنامه هستند.
برنامه "شهر برگ "کاری از گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی هرهفته تهیه و تولید می شود. در این برنامه شهروندان مجری برنامه هستند و امین جیران همراه با کارشناسان و مسئولین بحثهای تخصصی را پیش خواهند برد. در قسمت پایانی برنامه که تربیون آزاد نام دارد ، شهروندان و مسئولین رودر روی هم به پرسش و پاسخ خواهند پرداخت.
برنامه" شهر برگ "،ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ي تصویری در اختيار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلايق و علايق، انتقادات و پيشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی