شبکه پنج در دهه کرامت

D1736409T14002266webb Copy

 

گروه معارف شبکه پنج سیما، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه ( س) و آغاز دهه کرامت ویژه برنامه های مختلفی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است که در این ایام بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، "بانوی آفتاب و بانوی کرامت "عنوان دو میان کوتاه 5 دقیقه ای بود که از شب ولادت ولادت حضرت معصومه ( س) و روز آن در فواصل مختلف زمانی از شبکه پنج پخش شد.
برنامه ظهرگاهی " تانیایش از شنبه 30 تیرماه با نزدیک شدن به میلاد باسعادت امام رضا ( ع) ارتباط زنده و مستقیم با شهر مقدس مشهد ( حرم مطهر امام رضا ( ع) خواهد داشت.
" افق هشتم" عنوان دیگر میان برنامه کوتاه به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا( ع) است که در شب و روز میلاد امام هشتم شیعیان به روی آنتن می رود. این میان برنامه دارای بخش های کلام رهبری، پخش تصاویر از حرم امام رضا ( ع)، گزارش زائران امام رضا( ع) و.... است که در فواصل برنامه های این شبکه پخش می شود.
میان برنامه شکوه رضوان، پخش مولودی و وله به مناسبت ولادت امام رضا ( ع) از دیگر میان برنامه های مناسبتی است که در فواصل مختلف از شبکه پنج سیما برای مخاطبان و عاشقان حرم رضوی نمایش داده می شود.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی