مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه پنج سیما برگزار شد

     

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه پنج سیما برگزار شد

image 2018 7 11-15 17 45 370 IjB Copy

 

 

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه پنج سیما با حضور دکتر پور حسین قائم مقام معاون سیما ، جمعی از مدیران سیما و مدیران گروه شبکه پنج سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر پور حسین در ابتدای این مراسم گفت: در شرایط فعلی رسانه، ماموریت مهم و خطیری بر عهده ما قرار دارد که این ماموریت با همت و تلاش مدیران کارآمد رسانه انجام خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ما اکنون در وسط میدان رقابت در عرصه رسانه هستیم، تاکید کرد: جبهه عظیمی که بر علیه ما ایجاد شده است، دلالت بر این دارد که ما نفوذ داریم و با اقتدار در وسط میدان ایستاده ایم.
وی خاطر نشان کرد: شبکه پنج سیما با توجه به ماموریت محول شده رسانه ای ،در این عرصه رقابت از اهمیت بسزایی برخوردار است و خوشبختانه دکتر رمضان نژاد با توجه به تجربه کاری و توانمندیها خود در عرصه های مختلف رسانه آمادگی قابل قبولی در این زمینه دارد.
در ادامه این مراسم مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما نیز با قدردانی از تلاش و همکاری مدیران گروه های شبکه پنج سیما گفت: بعد از 3 سال و 7 ماه خدمت در شبکه پنج، این شبکه دو تغییر محتوایی را تجربه کرد. در دوره نخست از شبکه‌ای با محوریت استان تهران به شبکه‌ای سراسری با رویکرد اقتصاد تبدیل شد و در تغییر دوم نیز ماهیت و ماموریت یافت تا به عنوان شبکه‌ای برای پایتخت برنامه سازی کند.
وی تاکید کرد: اصول مدیریتی ایجاب می کند که تغییر و تحول همواره وجود داشته باشد و من این تغییر مدیریت را به عنوان شوک مثبت می دانم و امیدوارم روزهای بهتری در انتظار این شبکه باشد.
زین العابدین در پایان صحبت خود خاطر نشان کرد: مدیران بسیار خوبی در شبکه پنج داریم که این انسجام و توان رسانه ای نتیجه تلاش و همکاری آنها در عرصه های مختلف برنامه سازی است.
 رمضان نژاد مدیر شبکه پنج سیما نیز گفت: تلاش مان براین است که در ادامه مسیر پویایی و رشد شبکه پنج سیما گام های موثرتری برداریم .

 

 

image 2018 7 11-14 59 32 782 N48 Copy

 

 

 

image 2018 7 11-14 57 59 492 pty Copy

 

 

image 2018 7 11-15 29 48 603 qZP Copy

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی