زمین خواری و پیامدهای آن در جامعه

image 2018 7 10-12 45 35 449 4ss

 

برنامه تولیدی " شهر برگ" سه شنبه 19 تیرماه با موضوع " زمین خواری و پیامدهای آن در جامعه " بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه "شهر برگ " امروز ساعت 20 به موضوع زمین خواری و بسترها و پیامدهای آن در جامعه می پردازد و این موضوع را با حضور مسئولان، کارشناسان و مردم مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه، دکتر احمد تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دکتر رحیم زارع عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و.... مهمان گفتگوی این برنامه هستند.
برنامه "شهر برگ "کاری از گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی هرهفته تهیه و تولید می شود. در این برنامه شهروندان مجری برنامه هستند و امین جیران همراه با کارشناسان و مسئولین بحثهای تخصصی را پیش خواهند برد. در قسمت پایانی برنامه که تربیون آزاد نام دارد ، شهروندان و مسئولین رودر روی هم به پرسش و پاسخ خواهند پرداخت.
برنامه" شهر برگ "،ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ي تصویری در اختيار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلايق و علايق، انتقادات و پيشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی