آماده شدن ۱۵ قسمت از «پاهای بی‌قرار»

     

آماده شدن ۱۵ قسمت از «پاهای بی‌قرار»

19947450022826332

 

 

سریال «پاهای بی قرار» که حدود یک هفته است تصویربرداری آن به پایان رسیده است، در مرحله تدوین قرار دارد و ۱۵ قسمت آن آماده شده است.
 ایرج محمدی تهیه کننده مجموعه «پاهای بی قرار» که به کارگردانی منوچهر هادی برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما ساخته می شود درباره مرحله فعلی تولید این سریال به مهر بیان کرد: این مجموعه با پایان تصویربرداری به صداگذاری و ساخت موسیقی متن رسیده است.
وی ادامه داد: موحد شادرو از چند ماه پیش تدوین این سریال را آغاز کرده و هم اکنون حدود ۱۵ قسمت آماده است و حدود ۲ تا ۳ ماه دیگر تدوین این سریال طول می کشد.

تهیه کننده سریال «پاهای بی قرار» با اشاره به دیگر جزییات مراحل پس از تولید سریال گفت: همچنین مسعود سخاوت دوست ساخت موسیقی متن این سریال را بر عهده گرفته است اما هنوز زمان پخش این سریال مشخص نیست.
فیلمنامه سریال «پاهای بی قرار» به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این مجموعه زندگی چند خانواده را به تصویر می کشد و داستان را در بستر وقایع آن سال ها و انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پیش می گیرد.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علی رضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری، مجید صیادی و ... بازیگران این مجموعه هستند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی