رنگین کمان در تابستان نو شد

image 2018 07 03-14 51 35 581 mBZ

 

اولین قسمت سری جدید برنامه "رنگین کمان "چهارشنبه 13 تیرماه ساعت 15 بصورت زنده بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محسن مناجاتی تهیه کننده برنامه " رنگین کمان" در توضیح این برنامه گفت: در سری جدید برنامه" رنگین کمان" تغییراتی در دکور و محتوا
ایجاد کرده ایم. در این برنامه ما همان سه عروسک من، این، اون را خواهیم داشت با این تفاوت که در هر برنامه فقط دو عروسک حضور دارند.
مناجاتی با اشاره به بخش این برنامه اضافه کرد: گفتگو با بچه ها، آیتم نمایشی، میان برنامه ، فوسبال، پخش کارتون و.... قسمت های برنامه رنگین کمان است که مجری اصلی برنامه خانم آزاده آل ایوب ( خاله نرگس) هدایت آن را بر عهده دارد و محمد رضا بهروز همکار جدید ایشان خواهند بود که بیشتر بخش فوسبال برنامه را اجرا خواهد کرد.
تهیه کننده برنامه " رنگین کمان" ادامه داد: آیتم فوسبال یا همان فوتبال رنگین کمانی بصورت زنده توسط تیم بچه های حاضر در استودیوی برگزار می شود و در هفته های آتی نیز لیگ فوسبال را آغاز خواهیم کرد.
وی یاد آور شد: برنامه " رنگین کمان" از این هفته روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه بصورت زنده تولید و روانه آنتن می شود و بازپخش آن روزهای شنبه تا دوشنبه هفته بعد خواهد بود.
مناجاتی در قسمت پایانی این گفتگو خاطر نشان کرد: کارگردان هنری این برنامه امیر فیضی، عروسک گردان ها احمد آکشته و اکرم صانعی، صدا پیشه ها نسیم سیگارودی و فرزاد خاتمیان،  نویسنده ساغر مختاری و مجید نوربخش مدیر تولید این مجموعه خواهند بود.
برنامه رنگین کمان کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما از چهارشنبه 13 تیرماه به مدت 60 بر روی آنتن می رود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی