«پاهای بی‌قرار» به خط پایان رسید

13970127000332 PhotoL Copy

 

تهیه کننده سریال «پاهای بیقرار» گفت: تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» امروز در دانشکده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به پایان می‌رسد.
«ایرج محمدی» تهیه کننده سریال «پاهای بیقرار» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: سریال «پاهای بیقرار» امروز در دانشکده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به پایان می‌رسد.
وی ادامه داد: ملیکا شریفی‌نیا و علی سخنگو از بازیگرانی هستند که امروز در این لوکیشن حضور دارند و بازیشان به پایان می‌رسد.
به گزارش فارس، مسعود رایگان، مهرانه مهین ترابی،‌ شاهرخ استخری و سیامک صفاریان، ملیکا شریفی‌نیا، سیامک صفاریان و سانیا سالاری از بازیگرانی هستند که در زمان حال بازی می‌کنند.
همچنین تدوین فاز حال به صورت همزمان در حال انجام است و تدوین فصل گذشته در 15 قسمت به پایان رسیده است. موسیقی،‌ صداگذاری و جلوه‌های ویژه نیز هنوز آغاز نشده است.
پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)،‌ملیکا شریفی‌نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال این سریال هستند.
مجموعه تلویزیونی «پاهای بیقرار» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد.
«پاهای بیقرار» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.
این سریال با قسمت‌های زمان حال آغاز شده و بعد به 15 قسمت مجزا در فصل یک و سه می‌رسد. حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی در فصل دو (گذشته) این سریال بازی کردند.
فصل دو از سال 57 تا 64 را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی تهیه شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی