حرف تازه ای از سبک زندگی با سرسرا

IMG 20180623 135017 382 Copy

 

اولین قسمت مجموعه تلویزیونی " سرسرا" یکشنبه 3 تیرماه ساعت 10:45 دقیقه بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مجموعه تلویزیونی تازه ترین تولید گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که قصد دارد با مخاطب قراردادن خانواده های جوان ، آنچه خود در خصوص آموزه های سبک زندگی ایرانی اسلامی آموخته است، با بیانی شیوا، شاد و دوست داشتنی به مخاطبان عزیز خود ارائه دهد.
بنا بر این گزارش ، این برنامه لحظات شادی را برای بینندگان خود فراهم می کند، اما با حضور کارشناسان خبره، مفاهیم را به صورت علمی و بنیادین برای مخاطب خود واکاوی می کند. در این برنامه از لحظات سنگین گفتگو خبری نیست بلکه گفتگوها نیز متنوع، چالشی، شاد و در عین حال علمی و دارای پیام مفید برای بیننده است.

به بیان دیگر، برنامه «سرسرا» یک طعم متفاوت از مولفه‌های سبک زندگی اسلامی ایرانی را به مخاطب خود ارائه می کند اما از نصیحت و بیان معلم گونه اجتناب شده است، هر قسمت از برنامه صرفا تلنگری برای یادآوری بهترین های وجود خودمان است تا آنهایی که بهتر می دانیم را به کار بگیریم و از آنهایی که برایمان صرفه ندارد یا خسته مان می کند ، دوری گزینیم.
این مجموعه تلویزیونی دارای شامل قسمتهای نمایشی، سرود ، گفتگو ، گزارش و زنگ انشاست که به کارگردانی حمید طالقانی و به تهیه کنندگی امیرمسعود نراقی پور در 50 قسمت 40 دقیقه ای تولید شده است.
"سرسرا " از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۰:۴۵ صبح از شبکه پنج سیما پخش می شود.

 

IMG 20180623 135001 9981

 

 

IMG 20180623 135021 605

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی