فیلم های سینمایی شبکه پنج در عید سعید فطر

image 2018 06 13-12 53 41 725 e15 Copy

 

شبکه پنج سیما، برای روزهای پایانی هفته و عید سعید فطر با فیلم های سینمایی " فوتبال دستی "، " سریع و خشن 8"، " آرتی، ماجرا آغاز می شود"، " مکس استیل " و...با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «فوتبال دستی» به کارگردانی جان جوزه کامپانلا، جمعه 25 خردادماه ساعت 9:10 از شبکه پنج پخش می‌شود.
فیلم ماجرای چند بازیکن فوتبال دستی است که در یک رستوران محلی زندگی می کنند و می خواهند به کارگر درمانده آن جا که مرد جوان درمانده ای است کمک کنند تا شهرش را در مقابل شخصی شرور حفظ کند..
فیلم سینمایی «سریع و خشن8 » به کارگردانی اف گری گری، جمعه 25 خردادماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: دومینیک تورتو و لتی، اکنون در ماه عسل به‌سر می‌برند و برایان و میا نیز از کارها کناره‌گیری کرده‌اند. اما در این میان زنی مرموز، دومینیک تورتو را بار دیگر وارد دنیای جرم و جنایت می‌کند به‌طوری که او حتی به نزدیکترین افراد خانواده‌اش نیز خیانت می‌کند...!
وین دیزل، جیسون استاتهام و وایان جانسون بازیگران این فیلم هستند.
فیلم سینمایی «انفجار عظیم» به کارگردانی جانگ وو پارک، جمعه 25 خردادماه ساعت 21 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: مان سو کارمند شهرداری است و بسیار مبادی آداب است پدرش که معلم بوده او را طوری تربیت کرده که کوچک ترین خطایی نمی کند و بسیار به قانون احترام می گذارد. مدیر قسمتی که او کار می کند رشوه گرفته ولی کارش به خاطر قانون گرایی مان سو خراب می شود و او را اخراج می کند و درست همان روز صبح همسرش به خاطر زندگی ساده و کسالت باری که در کنار مان سو دارد از او درخواست طلاق کرده است. مان سو که عصبانی است به خاطر خطای کوچکی در خیابان دستگیر می شود و ...
هنگ سیون جانگ، وو سیونگ کیم و سیونگ جین کانگ بازیگران این فیلم هستند.
انیمیشن سینمایی «آرتی، ماجرا آغاز می‌شود» به کارگردانی هوانگ ون شنگ، شنبه 26 خردادماه ساعت 9:10 از شبکه پنج پخش می‌شود.
داستان از این قرار است که: مو صاحب یک ربات به‌نام آرتی است که یادگار پدرش است. او با آرتی در مسابقات رزمی شرکت کرده و برنده شده است. آرتی تمام رقیب‌های خود را از شکست داده است. از طرفی مو و خواهرش تانگ به دنبال نیروی او هستند. آنها در مسیر یافتن این نیروی مرموز با قبیله‌ای به نام لوپ برخورد می‌کنند که منبع و محل این نیرو را در اختیار گرفته‌اند....
فیلم سینمایی «مکس استیل» به کارگردانی استوارت هندلر شنبه 26 خردادماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با هنرمندی بن وینچل، جوش برنر و ماریا بلو خواهید دید: مکس پسری جوان است که به‌تازگی به‌همراه مادرش بعد از سال‌ها به زادگاهش برگشته است. پدر مکس در این شهر بر اثر انفجار در مرکز تحقیقاتی تولید انرژی‌های جدید کشته شده و حالا او و مادرش دوباره به شهر خود برگشته‌اند. مکس با ورود به خانه قدیمی‌شان متوجه می‌شود دستش‌هایش دارای یک انرژی خاص است و توانایی‌های خاصی دارد...!

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی