جام جهانی فوتبال 2018 در شبکه پنج

OK-2018-جام-جهانيي Copy

 

با شروع مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 روسیه، شبکه پنج سیما با دو برنامه " ورزشگاه" و " حوالی امروز " همراه با مخاطبان خود این رویداد مهم ورزشی را رصد می کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه زنده " ورزشگاه" این هفته (جمعه 25 خردادماه) مختص جام جهانی فوتبال 2018 روسیه بویژه اولین دیدار تیم ملی ایران با تیم مراکش روی آنتن می رود و در هفته های آتی نیز بخش هایی از این برنامه به موضوع بازیهای مسابقات جام جهانی فوتبال اختصاص دارد.
برنامه " ورزشگاه" با رویکرد تحلیل و مروری بر رویداد ها و اتفاقات ورزشی کشور کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که هر هفته جمعه ها ساعت 10:35 به مدت 90 دقیقه مهمان خانه مخاطبان می شود.
این برنامه در هر قسمت با دعوت از مهمانان (ورزشكاران، قهرمانان، كارشناسان، مسئولان و...) موضوع روز و مهم ورزش را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
حافظ کاظم زاده اجرای این برنامه ورزشی و فرشاد شکیبی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.
برنامه صبحگاهی " حوالی امروز" نیز بخشی از برنامه خود را به موضوع جام جهانی فوتبال 2018 اختصاص داده است و این رویکرد تا پایان بازیهای جام جهانی ادامه خواهد داشت. این برنامه هر روز مهمترین اخبار و رویدادهای جام جهانی 2018 ، شگفتی ها، تصاویر ناب و ویژه ( بیم ها ، اشکها، لبخند ها) و... را در قالب یک بسته ورزشی به مخاطبان خود تقدیم می کند. برنامه صبحگاهی " حوالی امروز" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی شهرام راد از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 7 صبح بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی