همدلی با قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان

image 2018 06 03-14 52 47 028 NE2 Copy

 

شبکه پنج سیما، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، راهپیمایی مردم مومن و روزه دار را از پایگاه این شبکه واقع در چهارراه فلسطین به صورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، ویژه برنامه " همدلی " کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست كه به مناسبت راهپيمايي روز جهاني قدس همزمان با آخرين جمعه ماه مبارك رمضان 18 خردادماه از ساعت 9:30 صبح با اجرای جمعی از مجریان شبکه ( بهروز تشکر، حسین مولایی، علی معصومی، صبا راد، زینب پور ابراهیم) به روی آنتن می رود.
شهرام نسترن راد تهیه کننده ویژه برنامه " همدلی با قدس " در تشريح ساختار اين برنامه گفت:شبكه پنج سیما با استقرار پايگاه اصلی واقع در چهار راه فلسطین حضور پرشور و انقلابي شهروندان را از نخستین ساعت اولیه راهپیمایی روز جهانی قدس به تصویر می کشد.
وی ادامه داد: گروه رنگین کمان به همراه خاله نرگس ( آزاده آل ایوب ) در پایگاه شبکه پنج سیما حضور دارند.
چند اشتباه بزرگ
"چند اشتباه بزرگ " عنوان مستندی از گروه سیاسی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی نعمت اللهی است که روز جمعه ساعت 9روانه آنتن می شود. این مستند " تاریخچه اشغال قدس توسط رژیم اشغالگر اسرائیل است که به مدت 18 دقیقه روانه آنتن می شود.
"برنامه با ما اینجا "
این برنامه نیز در فواصل زمانی مختلف از شبکه پنج سیما پخش می شود که ارتباط زنده با مراکز شهرستان ها و پوشش مراسم راهپیمایی، نواها و نغمه های حماسی با مضمون مقاومت امت اسلامی از بخش های این برنامه است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی