تدارک شبکه پنج در سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره)

     

تدارک شبکه پنج در سالگرد ارتحال امام خمینی ( ره)

image 2018 06 02-14 57 47 462 8XQ

 

شبکه‌ پنج سیما، به مناسبت فرا رسیدن 14 خرداد سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب و قیام خونین 15 خرداد 1342 ویژه برنامه‌هایی را تولید و آماده پخش کرده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مستند " یادها" ویژه ارتحال حضرت امام خمینی ( ره) از دوشنبه 14 خردادماه ساعت 7:40 صبح پخش می شود. این مستند 4 قسمتی به تهیه کنندگی سعید عباسی تهیه و تولید شده است و این مستند، زندگی و سیره حضرت امام خمینی (ره) و خاطرات شخصیت های سیاسی دوران امام (ره) را بررسی می کند.
"مادرانه " کاری از گروه خانواده شبکه پنج سیما نیز از دوشنبه 14 خردادماه ساعت 12 پخش می شود. این برنامه روز دوشنبه به زندگی شهید سیادت و روزهای 15 و 16 خردادماه نیز به زندگی شهید مظفری می پردازد.
"عین عدالت" نام مستند متفاوتی است که در سه قسمت، دغدغه های عدالت خواهانه امام راحل(ره) را روایت می کند. قسمت اول این مستند قرار است عدالت خواهی بنیانگذار انقلاب را در حوزه سیاسی و تشکیل حکومت به تصویر بکشد؛ قسمت دومِ عین عدالت، روی پاشنه اجتماعی می چرخد و در قسمت سوم هم تراژدی دارا و ندار و خطابه های آتشین حضرت امام در حمایت از فقرا در قاب رسانه ملی خواهد نشست. مستند "عین عدالت" کاری از گروه سیاسی شبکه 5 سیما به تهیه کنندگی مصطفی مژدهی فر ، نویسندگی مصطفی کبیری یگانه و روایت گری غلامرضا صادقی از دوشنبه 14 خرداد ماه ساعت 17:45 بر روی آنتن می رود. دو قسمت بعدی این مستند روزهای 15 و 16 خردادماه برای مخاطبان پخش می شود.
برنامه "جشن رمضان" در شب های قدر و این ایام (روزهای 14 و 15 خردادماه )معطوف به این مناسبت بر روی آنتن می رود. این برنامه ساعت 21:30 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی