شب های قدر در شبکه پنج سیما

image 2018 06 02-16 17 49 660 dgO Copy

 

شبکه پنج سیما،در ایام لیالی قدر (شب های 19،21،23 رمضان) با ویژه برنامه ارتباط زنده از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی ( ع) با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه در اولین شب قدر شب نوزدهم ماه رمضان (یکشنبه 13 خرداد ماه )مصادف با ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی ( ع) به پوشش تصویری مراسم احیاء و شب زنده داری مومنان می پردازد. حجت الاسلام و المسلمین رفیعی سخنرانی و احیای مراسم شب قدر را بر عهده دارد.
این ویژه برنامه در دومین شب قدر بیست ویک رمضان ( سحرگاه 15 خردادماه )مصادف با شهادت مولای متقیان به پوشش مراسم احیاء و زنده داری می پردازد. در این برنامه شبانگاهی دعای جشن کبیر و مداحی حرم نیز پوشش تصویری داده می شود. حجت الاسلام خاتمی سخنرانی این مراسم را بر عهده دارد.
این برنامه در سومین شب قدر بیست و سوم رمضان (سحرگاه 17 خردادماه) به پوشش تصویری مراسم احیاء و شب زنده داری می پردازد. در این برنامه شبانگاهی دعای جشن کبیر و سخنرانی مذهبی را حجت الاسلام و المسلمین حضرت آیت الله حسینی بوشهری برای شب زنده داران قرائت خواهد کرد.
این برنامه زنده به تهیه کنندگی خشایار بکان و اجرا عباس سلیمی از ساعت 22:30 تا 2:30بامداد به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی