ویژه برنامه های رمضان 97 در شبکه پنج

     

ویژه برنامه های رمضان 97 در شبکه پنج

ماه رمضان Copy

 

 

شبکه پنج سیما، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه های متنوعی را برای روزه داران ضیافت الهی تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه" انس با قرآن" در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 13:15 دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می شود. این برنامه پخش روزانه زنده یک جزء از قرآن کریم به صورت ترتیل با حضور قاریان بین المللی و ممتاز قرآن است که از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در ماه مبارک رمضان پخش می شود. سید یوسف موسوی تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد.
شهر عزیز، سفره پرشکوه افطاری رضوی
برنامه "شهر عزيز" از سفره هاى افطار حرم رضوى با اجراى سيد كاظم احمدزاده و تهیه کنندگی محمد حسین رضوی هر شب ساعتی قبل از لحظات ملکوتی افطار (19:50) از شهر مشهد مقدس بطور زنده دلهای مخاطبان شبکه پنج را زائر حرم رضوی می کند و گوشه هایی از سفره پر شکوه افطار در حرم رضوی را برای مناسک سازی سفره های ساده افطاری به تصویر می کشد.

تنها مسیر
برنامه تولیدی " تنها مسیر " سخنرانی مذهبی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در مسجد امام صادق(ع) میدان فلسطین است که در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 20:40 برای روزه داران عزیز به مدت 30 دقیقه از گروه معارف پخش می شود.

سحر با خلوتگه عارفان
"خلوتگه عارفان" عنوان ویژه برنامه سحر شبکه پنج سیماست که ساعت 2:45 بامداد پخش می شود . این برنامه به تهیه کنندگی توحید عرب و اجرای مجید یراق بافان روی آنتن می رود و دارای آیتم هایی همچون کلام بزرگان، مناجات با خدا، توسل به ائمه معصومین، درس زندگی بزرگان، دعای سحر و..... است. برنامه سحرگاهی شبکه پنج سیما در 30 قسمت 50 دقیقه ای برای مخاطبان تولید شده است.

جشن رمضان در بوستان گفتگو

بیست و یکمین برنامه "جشن رمضان" امسال نیز حوالی ساعت 21:30 بصورت زنده و مستقیم از شبکه پنج سیما به مهمانی چشمان مخاطبان می رود. برنامه جشن رمضان در رمضان 97 با آیتم های جدید و متفاوت از سالن سرپوشیده بوستان گفتگو از ابتدای ماه مبارک رمضان به مدت 30 شب بر روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد رفت. این برنامه همانند سال های گذشته در راستای حمایت و توانمند سازی افراد نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره ) و دیگر همنوعان تولید خواهد شد و دارای دو بخش استیجی و بازارچه است. دعوت از افراد خیر و چهره های فرهنگی، هنری و ورزشی به عنوان مهمان برنامه و پخش مستند های مختلف از دیگر آیتم های این برنامه است. برنامه جشن رمضان کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج به تهیه کنندگی محمد قنبری است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی