"سفیران" سفیر بزریل را به آبادان برد

520

 

مستند سفر سفیر بزریل به شهر آبادان امشب، دوشنبه 24 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، "رودریگو دی آزردو سانتوس" سفیر جمهوری برزیل در ایران که در یکی از برنامه های" سفیران" مهمان این برنامه شد . در بخشی از این گفتگو وی ، با توجه به علاقمندی مردم آبادان به کشور بزریل پیشنهاد نامگذاری خیابانی در کشور بزریل به نام شهرآبادان از سوی این برنامه مطرح شد که سفیر بزریل ضمن استقبال از این پیشنهاد گفت که این موضوع را بعد از بازدید از شهر آبادان و دیدار مقامات رسمی این شهرستان مورد بررسی قرار خواهد داد. سرانجام اردیبهشت‌ماه امسال مقدمات این سفر به شهر آبادان مهیا و سفیر بزریل روزهای جمعه و شنبه (هفتم و هشتم اردیبهشت ماه) میهمان آبادانی ها شد.
بنابراین گزارش، این مستند روایی به موضوع سفر سفیر بزریل به شهر آبادان و گفتگو با مسئولان این شهرستان ( استاندار، فرماندار، شهردار و.... ) ، بازدید از ظرفیت های تجاری و گردشگری این شهر، دیدار با مردم خونگرم آبادان و تماشا بازی صنعت نفت آبادان و .... می پردازد که در این سفر عبداله عبدی تهیه‌کننده، کارگردان و مجری برنامه سفیران نیز وی را همراهی کرده است. این سفر حاصل دیپلماسی رسانه ای رسانه ملی است.
برنامه" سفیران" کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که فصل اول آن سال گذشته در ۷ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی و اجرای عبدالله عبدی بر روی آنتن شبکه پنج رفت.

 

Capture Copy

 

 

 

 

888 Copy

 

----5 Copy

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی