برنامه سفیران اقدامی ارزشمند در حوزه رسانه ای است

     

برنامه سفیران اقدامی ارزشمند در حوزه رسانه ای است

photo 2018-03-13 13-09-52 Copy

 

رییس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه سفیران، کار ارزشمندی است. این برنامه نگاهی نو و متفاوتی دارد که میتواند منافع ملی جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های مختلف جستجو و مطالبه کند؛ هم میتواند منافع ملی ما راحفظ کند و در چارچوب دیپلماسی رسانه ای از آن دفاع کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر علاء الدین بروجردی رییس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه سفیران شبکه پنج سیما خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه سفرای کشورهای مختلف دنیا در کشور ما حضور دارند و طبیعتا مسئولیت های تعریف شده ای در کنوانسیون های بین المللی دارند، در مقابل روابط با جمهوری اسلامی ایران مسئول و نقش آفرین هستند. اینکه ما بتوانیم با ظرفیت رسانه ملی در واقع از منافع ملی کشورمان با همچین برنامه ای دفاع کنیم و ضمن آن مردم به منظور توسعه روابط اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی با سایر کشورها بیشتر آشنا بشوند، اقدام ارزشمندی در حوزه رسانه ای کشور است. امیدوارم برنامه ارزشمند سفیران استمرار داشته باشد.
رییس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توجه این برنامه به محوریت ایرانی های مقیم خارج از کشور نیز می تواند دستاوردهای خوبی برای حفظ و دفاع از سرمایه های انسانی کشور داشته باشد و همینطور مشکلات احتمالی آنها را در عرصه های گوناگون مطرح و پیگیری بنماید.
وی گفت: با توجه به اینکه فضای دیپلماسی رسانه ای قید و بند های مذاکرات رسمی دیپلماتیک را بطور طبیعی ندارد، می تواند بهتر نقش آفرین و اثرگذار باشد.
برنامه سفیران کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که با بصورت هم زمان از شبکه خبر نیز پخش می شود. عبداله عبدی تهیه کنندگی و اجرای آن را بر عهده دارد. تاکنون 7 قسمت از این برنامه از رسانه ملی پخش شده است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی