" مهمانی فوتبال" به استقبال جام جهانی 2018 رفت

photo 2018-02-26 14-01-56 Copy

 

" مهمانی فوتبال" عنوان مستند تولیدی از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که اولین قسمت آن سه شنبه 8 اسفندماه ساعت 22 برروی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، " مهمانی فوتبال" کاری مشترک از پیمان یوسفی و مزدک میرزایی است که یوسفی در توضیح این مستند گفت: "مهمانی فوتبال " با رویکرد اطلاع رسانی و ارتقای دانش ورزشی مخاطبان بویژه علاقه مندان رشته ورزشی فوتبال از برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 است که در 4 قسمت تهیه و تولید شده است.
وی ادامه داد: محتوای این مستند درباره کشور میزبان برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 فوتبال ( روسیه ) و شهرهای میزبان تیم ملی فوتبال ایران ( سن پترزبورگ – کازان- سارانسک ) است.
یوسفی توضیح داد: در این مستند من و "مزدک میرزایی" مقابل دوربین گرفته ایم و به منظور آشنایی بیشتر مخاطبان به معرفی کشور میزبان، بررسی ظرفیت ها و امکانات ورزشی، نگاهی به فرهنگ و آداب و رسوم و..... کشور روسیه پرداخته ایم . در این مستند گپ و گفتی نیز با شهروندان بومی و ایرانی های ساکن در این کشور پیرامون برگزاری مسابقات جام جهانی انجام شده است.
یوسفی اضافه کرد : این مستند پیش درآمدی به برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 و حضور تیم ملی فوتبال کشورمان است که سعی کردیم از نگاه دوربین اطلاعات بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال 2018 را از مرحله قرعه کشی تا برگزاری مسابقات با جزئیات کامل در اختیار مخاطبان قرار دهیم.
مستند " مهمانی فوتبال" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما از 8 تا 11 اسفندماه هر شب ساعت 22 بر روی آنتن می رود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی