سفیر آفریقای جنوبی مهمان برنامه سفیران می شود

photo 2018-02-13 01-24-18 Copy

 

دومین قسمت برنامه "سفیران" به گفتگو با ویلیام مکس وایتد" سفیر آفریقای جنوبی در ایران اختصاص دارد که امشب 24 بهمن ماه ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سفیر آفریقای جنوبی در این برنامه پیرامون موضوعاتی مانند پیوست بورس تهران به ژوهانسبورگ ، افزایش حجم مبادلات غیرنفتی دو کشور، برجام ،تجارت با یورو ، تهاتر و استفاده از پول رایج دو کشور در معاملات و.... به گفتگو می نشیند.
برنامه " سفیران" با محوریت بازنمایی تجارت خارجی ، روابط اقتصادی و دپیلماسی سیاسی – فرهنگی جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است.
این برنامه در دفتر یا اقامتگاه خود سفیران و مکان های کمتر دیده شده دیپلماتیک تصویر برداری شده است و درباره موضوعاتی چون، تمایلات کشورهای جهان از محصولات ایرانی، نحوه صادرات به سایر کشورها و تسهیلاتی که سفارتخانه‌ها ارائه می‌کنند، نگاه سفرا به کالاهای ایرانی و نظرشان درباره حذف دلار از معاملات فی مابین و موراد بسیاری از این دست در فضای صمیمانه به گفت‌وگو می‌نشینند.
برنامه تلویزیونی " سفیران" کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در فصل اول در 7 قسمت 55 دقیقه ای به تهیه کنندگی و اجرای عبداله عبدی بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی