سفیران خارجی از امشب میهمان شبکه پنج می شوند

photo 2018-02-10 19-02-24 Copy

 

اولین قسمت برنامه " سفیران" با محوریت بازنمایی تجارت خارجی ، روابط اقتصادی و دپیلماسی سیاسی – فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دوشنبه 23 بهمن ماه ساعت 22 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه تلویزیونی " سفیران" در آستانه سالروز ابلاغ اقتصاد مقاومتی در گفت‌وگو با عالی‌ترین مقام کشور مورد نظر در ایران پیرامون روابط اقتصادی و سیاسی و سیاست برون گرایی اقتصاد مقاومتی را از زبان سفرای کشورهای دیگر به تصویر می‌کشد.
بنا بر این گزارش، برنامه "سفیران " در دفتر یا اقامتگاه خود سفیران و مکان های کمتر دیده شده دیپلماتیک تصویر برداری شده است و درباره موضوعاتی چون، تمایلات کشورهای جهان از محصولات ایرانی، نحوه صادرات به سایر کشورها و تسهیلاتی که سفارتخانه‌ها ارائه می‌کنند، نگاه سفرا به کالاهای ایرانی و نظرشان درباره حذف دلار از معاملات فی مابین و موراد بسیاری از این دست در فضای صمیمانه به گفت‌وگو می‌نشینند.
این برنامه در راستای کمک به آشنایی با ظرفیت های سیاسی، اقتصادی ، سرمایه گذاری خارجی، بازار و تجارت آن کشورهاست.
برنامه تلویزیونی " سفیران" کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در فصل اول در 7 قسمت 55 دقیقه ای به تهیه کنندگی و اجرای عبداله عبدی تهیه و تولید شده است.
برنامه سفیران در اولین قسمت میزبان " لوان جاگاریان" سفیر فدراسیون روسیه در ایران خواهد بود که مخاطبان در برنامه شاهد گپ و گفت پیرامون موضوعات اقتصادی ، فرهنگی وسیاسی دو کشور خواهند بود. تاکنون سفیران روسیه، آذربایجان، افریقای جنوبی، ترکیه ، پاکستان، برزیل و مالزی مقابل دوربین سفیران شبکه پنج نشسته اند.
فصل اول برنامه " سفیران " از 23 تا 29 بهمن ماه هر شب ساعت 22 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی