آخر هفته با فیلم سینمایی" ماجراهای خانه ما"

shan5 Copy

 

" مخمصه ایرانی"، " ماجراهای خانه ما"،" دل شکسته" و تحت فشار فهرست فیلم های سینمایی شبکه پنج سیماست که در روزهای پایانی هفته ( پنج شنبه و جمعه 5 و 6 بهمن) بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم تلویزیونی «مخمصه ایرانی» به کارگردانی محمدعلی سجادی، پنج‌شنبه 5 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی مسعود رایگان و مریم کاویانی خواهیم دید: سروان رضا شمیرانی اخیرا و همراه گروهش درگیر سرقت‌هایی غیرمتعارف شده است. آنها رد زنی را می‌گیرند که آنها را به امیر دلاوری یک سارق متبحر و سابقه‌دار می‌رساند که سرقت‌هایی ویژه با طراحی هوشمندانه در کارنامه‌اش دارد و اینک پس از چندی بار دیگر آفتابی شده است...!
فیلم سینمایی «ماجراهای خانه ما» به کارگردانی پاتریشیا روزما، جمعه 6 بهمن‌ماه ساعت 8 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: کیت دختر باهوشی است که درکنار والدینش زندگی خوبی دارد. او علاقه‌ی فراوانی به نوشتن دارد و مقاله‌هایی را که می‌نویسند به دفتر روزنامه می‌برد و از آنها می‌خواهد که مقاله‌هایش را بخوانند و اشکالاتش را برطرف کنند و در صورت امکان چاپ نمایند ولی هر دفعه مسئولین روزنامه از مقاله‌هایش ایراد می‌گیرند. او با دوستانش در یک خانه درختی جلسه می‌گذارند. پس از اینکه پدر کیت شغلش را از دست می‌دهد و قادر به پرداخت اقساطش نیست! او در صورتی‌که نتواند وام مسکن را به موقع پرداخت نماید مجبور خواهند شد که خانه را نیز بفروشند. مادر کیت تصمیم می‌گیرد که برای پول درآوردن خانه را به پانسیون تبدیل کند....
ابی گیل برسلین، جولیا آرموند و کریس اودونل بازیگران این فیلم هستند.
فیلم سینمایی «دل‌شکسته» به کارگردانی علی روئین‌تن، جمعه 6 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: نفس دختری از خانواده متمول است که با یکی از هم کلاسی‌هایش به‌نام امیر علی لج و لجبازی دارد. امیر علی فرزند شهید است و سعی می‌کند که در مقابل نفس ادب را رعایت کند تا اینکه آنها به دستور استاد رضوی مجبور می‌شوند که با هم پایان‌نامه‌هایشان را ارائه دهند که در طی این روند به هم علاقمند شده و امیرعلی او را از پدرش خواستگاری می‌کند که با مخالفت شدید او بالاخره با هم ازدواج می‌نمایند.
شهاب حسینی، فریبا کوثری، خسرو شکیبایی و رضا رویگری بازیگران این فیلم هستند.
فیلم سینمایی «تحت فشار» به کارگردانی جاستین دونلی، جمعه 6 بهمن‌ماه ساعت 20:45 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: برایان پارکر کارمند موفقی است که به‌علت تعدیل نیرو از کارش اخراج می‌شود. همسر و فرزندش به سفر رفته‌اند و منتظرند که او هم به آنها ملحق شود؛ اما برایان موضوع را به همسرش نمی‌گوید و در پی حل مشکل است. او به‌طور اتفاقی جیمی دوستان دوران مدرسه‌اش را می‌بیند. جیمی به او پیشنهاد یک کار می‌دهد که اگر سرمایه‌گذاری نماید سرمایه‌اش سه برابر خواهد شد....
لوک گاسش، تیلر جانسون، مایکل ایکلند و جفری بالارد در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی