مهاجرت و حاشیه نشینی زیر ذره بین " شهر برگ"

photo 2017-12-12 17-26-50 Copy

 

برنامه تولیدی " شهر برگ" سه شنبه 3 بهمن ماه با موضوع "مهاجرت و حاشیه نشینی " ساعت 20 بر آن بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه شهر برگ امشب به موضوع معضلات و مشکلات مهاجرت به شهرها و حاشیه نشینی می پردازد و این موضوع با حضور کارشناسنان و مردم مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
کارشناسان این برنامه عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، علی ربیعی وزیر رفاه و تعاون، ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و..... خواهند بود.
برنامه شهر برگ کاری از گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی هرهفته تهیه و تولید می شود. در این برنامه شهروندان مجری برنامه هستند و امین جیران همراه با کارشناسان و مسئولین بحثهای تخصصی را پیش خواهند برد. در قسمت پایانی برنامه که تربیون آزاد نام دارد ، شهروندان و مسئولین رودر روی هم به پرسش و پاسخ خواهند پرداخت.
برنامه" شهر برگ "،ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ي تصویری در اختيار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلايق و علايق، انتقادات و پيشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی