"تاثیرات آلودگی بر سلامت مردم " برنامه شهر برگ

5655 Copy

 

برنامه " شهر برگ" سه شنبه 19 دیماه با موضوع "تاثیرات آلودگی بر سلامت مردم " ساعت 20 بر آن بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه شهر برگ امشب پیرامون آلودگی هوا و علل آلودگی ازجمله وجود و فعالیت کارخانه ها در داخل و حاشیه شهر و .... با حضور کارشناسنان و مردم مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
کارشناسان این برنامه دکتر کلیوند رئیسی اورژانس کشور، دکتر زهرا صدر نوری شورای شهر تهران، مرتضی ضامنی سرپرست تاکسی رانی و حمل و نقل کشور، زهره عبادتی ریس اداره محیط زیست ری خواهند بود.
برنامه شهر برگ کاری از گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی و کارگردانی مجید قربانی فر هرهفته تهیه و تولید می شود. در این برنامه شهروندان مجری برنامه هستند و امین جیران همراه با کارشناسان و مسئولین بحثهای تخصصی را پیش خواهند برد. در قسمت پایانی برنامه که تربیون آزاد نام دارد ، شهروندان و مسئولین رودر روی هم به پرسش و پاسخ خواهند پرداخت.
برنامه" شهر برگ "،ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ي تصویری در اختيار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلايق و علايق، انتقادات و پيشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی