حضور بازیگران جدید در «شبکه»

13961017000609 PhotoA

 

تصویربرداری سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری همچنان ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، به تازگی به جمع این سریال پربازیگر بهرام ابراهیمی و الناز حبیبی نیز مقابل دوربین احمد معظمی رفته اند و بازی آنها ادامه دارد. حبیبی در ردای نقشی متفاوت در این سریال ظاهر شده و یکی از حضورهای متفاوت خود را در این سریال تجربه می‌کند.
گروه تولید سریال «شبکه» در مرکز شهر هم اکنون مشغول تصویربرداری هستند و قریب به 40 درصد از تصویربرداری سپری شده است.
تا اینجا دانیال حکیمی ، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی و کمند امیرسلیمانی، ایرج نوذری و ساناز سعیدی جلوی دوربین رفتند و چند بازیگر نیز به تازگی اضافه شدند که نام آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.
شبکه در چند فصل تولید خواهد شد که فصل اول آن «سارقان روح» نام دارد و در 15 قسمت با محوریت امنیت نرم و آسیب های اجتماعی در حال ساخت است. نابودی و به قهقهرا کشیده شدن شخصیت های داستان پرده از رازهایی برمیدارد که در نتیجه آن برای اولین بار در این سالها به وقایعی اشاره میشود که پیش از این در مجموعه های تلویزیونی ندیده ایم. لازم به قید است که اتفاقات رخ داده در این مجموعه همگی برگرفته از پرونده های واقعی ست و نتیجه تحقیقات پیاپی و پژوهش های طولانی مدتی ست که خروجی اش در اختیار کارشناسان متعددی در حوزه های مختلف دینی ، روانشناسی ، فرهنگی و گروهی از فعالان اجتماعی گذاشته شده و در جلساتی جداگانه نظرات آنها روی طرح ها ارزیابی و اعمال شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی