تغییرات آیتمی و موضوعی در " به خانه بر می گردیم "

fgdsa 004

 

اولین نشست هم اندیشی و بررسی ارزیابی محتوایی برنامه" به خانه بر می گردیم" در شبکه پنج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این جلسه با حضور محمد باقر تورنگ سرپرست گروه خانواده و کودک و قائم مقام مدیر شبکه پنج سیما، گودرز عزیزی تهیه کننده برنامه به خانه بر می گردیم و مجریان این برنامه ( محمد نظری، ژیلا امیرشاهی، فاطمه صبا راد، راحله امینیان، زینب پور ابراهیم) و دیگر عوامل تولید در شبکه پنج برگزار شد.
بنا بر این گزارش، عزیزی تهیه کننده برنامه" به خانه بر می گردیم" در ابتدای این نشست هم اندیشی با اشاره به برخی از تغییرات آیتمی و موضوعی این برنامه گفت: در ماه جاری قرار است تغییراتی در بخش های این برنامه ایجاد شود. برای مثلا سعی داریم در بعضی از روزهای پخش این برنامه از حضور خانواده ها به عنوان مهمان استفاده کنیم یا اینکه یک ضلع دکور برنامه مورد اصلاح قرار گیرد.
عزیزی یاد آور شد: برای تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان برنامه قصد داریم پیامک های ارسالی در برنامه خوانده شود.
تهیه کننده برنامه " به خانه بر می گردیم" تاکید کرد: این برنامه با محوریت خانواده و نیاز سنجی از درخواست های یک خانواده ( پدر ، مادر، فرزندان ) و تمامی گروه های سنی ( کودکان، جوانان، سالمندان) موضوعات آموزشی و غیر .... را مطرح می کند. برای مثلا در بخش آشپزی به غذای کودک و برای سالمندان موضوع روانشناسی ( احترام به سالمندان ) را در نظر گرفتیم.
در پایان این نشست هم اندیشی ،مجریان این برنامه نیز نقطه نظرات و پیشنهاددات خود را مطرح کردند.
قرار است این نشست هم اندیشی هر ماه به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی این برنامه برگزار شود.
برنامه «به خانه بر می گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و زینب پور ابراهیم ساعت 17 و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیمامی رود. دعوت از کارشناسان و صاحبنظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزی و .... از بخش های مهم این برنامه است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی