از شبکه پنج سیما قدردانی شد

 

 

 

photo 2017-12-05 11-53-56 Copy

همایش «طلوع حقیقت» با قدردانی از افراد تلاشگر در زمینه نشر و تبلیغ نامه های مقام معظم رهبری به جوانان کشور های غربی، به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در مراسم قدردانی از تلاشگران نشر و تبلیغ نامه های مقام معظم رهبری به جوانان غربی، از مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج سیما به همراه تنی چند از مدیران رسانه ملی قدردانی شد.

دراین همایش که همزمان با سالروز انتشار نامه های مقام معظم رهبری به جوانان کشورهای غربی در حوزه هنری برگزار شد؛ حجت السلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، در سخنانی به نقش هدایت گر رهبری در هدایت جوانان در جهان اشاره کرد و به تبیین انگیزه ایشان از انتشار این نامه پرداخت.

وی تبیین جنایات استعمار در دو قرن اخیر ، تجاوزات آشکار به کشور هایی نظیر فلسطین و تلاش سردمداران استعمار برای ایجاد اسلام هراسی در جهان از دیگر دلایل نامه های رهبری توصیف کرد و افزود : ایشان در این نامه ها جوانان کشورهای غربی را از حقایق این تجاوزات آگاه و آنان را به توجه و تحقیق دقیق برای شناخت بهتر پیامبر اسلام(ص) بر اساس مبانی قرآنی دعوت کرده اند .

گفتنی است؛ این همایش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی به خاطر ترویج و تبیین نامه های معظم له برای مخاطبانش به ویژه مخاطبان برون مرزی صدا و سیما قدردانی کرد. دکتر پیمان جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما ، مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج سیما و دکتر ناصری طاهری مدیرکل امور بین الملل این سازمان از جمله معرفی شدگان در این همایش بودند که بیشترین تلاش را برای تبلیغ و تبیین این نامه ها بر عهده داشته اند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی