شبکه پنج در ایام اربعین حسینی

 

 

photo 2017-11-05 13-08-14 Copy

 

" مسیر"، " مستند ابونور ، " آمده ام که بمانم" ، " اربعین تا اربعین" ، " آیین میزبانی"، ویژه برنامه اربعین حسینی و.... فهرست ویژه برنامه های اربعین حسینی گروه معارف شبکه پنج سیماست که از این هفته بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما،«مسیر» اولین برنامه ویژه اربعین حسینی است که از شنبه 13 آبان ماه ساعت 21 بر روی آنتن شبکه پنج سیما رفته است. این برنامه ارتباط زنده و مستقیم از پیاده روی عاشقان حسینی از شهرهای مختلف عراق کربلا، سامرا و نجف است که سید کاظم احمد زاده اجرای آن و حجت الاسلام ماندگاری کارشناس مذهبی این برنامه است. تهیه کنندگی این برنامه را محمد رضا یوسفی بر عهده دارد.
مستند «ابو نور» روز یکشنبه 14 آبان ماه ساعت 20 از شبکه پنج سیما پخش می شود. مستند «ابو نور» معرفی زندگی یکی از خدام امام حسین (ع) به تهیه کنندگی ایمان گودرزی است که به مدت 25 دقیقه بر روی آنتن می رود.
مستند «آمده ام که بمانم» روز سه شنبه 16 آبان ماه ساعت 20 بر روی آنتن می رود. این مستند درباره برپایی نمایشگاه وقایع عاشورا توسط جوانان ایرانی در کربلا است که به مدت 50 دقیقه به تهیه کنندگی ایمان گودرزی از این شبکه پخش می شود.
«اربعین تا اربعین» دیگر مستند گروه معارف شبکه پنج سیماست که روز پنج شنبه 18 آبان ماه ساعت 20 برای مخاطبان پخش می شود. این مستند سفرنامه یک تیم مستند ساز ایرانی است از مراسم اربعین حسینی است.
ویژه برنامه «اربعین حسینی» روز پنج شنبه 18 آبان ماه مصادف با روز اربعین حسینی از شبکه پنج سیما پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی سید یوسف موسوی از ساعت 9:20 شروع می شود. این ویژه برنامه پوشش تصویری پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی از سه نقطه تهران میدان امام حسین (ع)، امامزاده حسن (ع) و مسجد جامع جمهوری به سمت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) است. همچنین مراسم عزاداری در حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) همراه با زیارت اربعین حسینی و اقامه نماز ظهر و عصر از سه نقطه (حرم عبدالعظیم الحسنی (ع)، میدان حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)، خیابان فداییان اسلام که واحد سیار در آنجا مستقر شده، به صورت زنده و مستقیم پخش می شود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی