14 سریال جدید برای شبکه پنج

1396060714082916611783104

 

"بچه مهندس"، " هیئت مدیره"، " زندگی از نو" ، " گرانباری"، "سارقین روح " فهرست سریال های جدید شبکه پنج سیماست که به زودی در مرحله تولید خواهند گرفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، «بچه مهندس» با تهیه‌کنندگی سعید سعدی و کارگردانی علی غفاری، «هیات مدیره» با تهیه‌کنندگی مهران رسام و کارگردانی مازیار میری، «زندگی از نو» با تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی علی‌محمد قاسمی، «گرانباری» با تهیه‌کنندگی هومن کبیری و کارگردانی احسان عبدی‌پور و «سارقین روح» با تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی احمد معظمی و فرهاد نجفی به زودی آماده کلید خوردن و تصویر برداری قرار خواهند گرفت.
گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما، همچنین سریال¬های «بازگشت»، «پاییز تنهایی»، «روزهای خوش»، "چهره به چهره"، «حکم»، «لاک قرمز» و «شبگرد» را نیز در مرحله نگارش دارد و دو مجموعه «کارگاه شماره ۴۸»، «سپیده» از این دست آثار هستند که متن‌هایش تمام شده است.
بنابر این گزارش، این گروه در حال حاضر دو مجموعه تلویزیونی «از یادها رفته» با تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان و کارگردانی بهرام بهرامیان و «پاهای بی‌قرار» با تهیه‌کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی در مرحله تولید و تصویربرداری دارد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی