آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " پاسبان" باشید

shan5

 

شبکه پنج سیما، برای روزهای پایانی هفته ،پنج شنبه و جمعه (20 و 21 مهرماه) فیلم های سینمایی " ماجراهای سامانتا"، " کیوی پرنده"، " پاسبان" را برای مخاطبان در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی « ماجراهای سامانتا » به کارگردانی نادیا تس ، پنجشنبه 20 مهرماه ساعت 14در از شبکه پنج پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی مایا فارو ، آنا سوفیا راب و کنر ایمز آمده است: سامانتا پارکیتتون که پدر و مادر خود را در اوان تولد در اثر یک حادثه از دست داده است کودکی با عاطفه و مهربان و مودب است که با مادر بزرگ خود خانم مری در یک منطقه حومه ای زندگی می کند. یک روز برای همسایه آنها خدمتکاری می آید که وی سه دختر کوچک به نام های نلی اومالی ، بریجیت و جنی دارد. نلی همسن سامانتا است و با وجود اینکه طبق قوانین اوایل قرن ۲۰ اشراف نباید با خدمتکاران منزل خود صمیمی شوند . سامانتا خیلی زود با نلی صمیمی می شود. به زودی دایی مهربان سامانتا ، گارد به خانه مری می آید و همسر خود کورنلیا را همراه می آورد. آنها نلی را برای تعطیلات سال نو با خود به شهر می برند. در شهر سامانتا از طریق نامه با نلی ارتباط دارد تا اینکه متوجه می شود پدر نلی در اثر بیماری مرده و نلی و دو خواهرش را به یک یتیم خانه در شهر سپرده اند.
فیلم سینمایی « کیوی پرنده » به کارگردانی تونی سیمپسون ، روز جمعه 21 مهرماه ساعت 8صبح در قالب برنامه تماشاخانه از شبکه پنج پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پسری زرنگ و باهوش به نام پیتر واکر در مسابقات گاری سواری شهری کوچک به همراه پدرش شرکت می کند . متاسفانه پدرش در یک حادثه اتومبیل جان می بازد و او با رویاهایش تنها می ماند. اما سپس با تکیه بر اراده و شخصیت هوشمندی که دارد تصمیم می گیرد در مسابقه سالانه گاری سواری شرکت کند و به هر نحوی که شده افتخار نیمه تمام پدرش را تمام و کسب کند. در نهایت نیز هم برنده مسابقه می شود و هم با دوستان و خانواده اش ارتباطی بسیار بهتر ایجاد می نماید و می تواند با غم فقدان پدرش کنار بیاید.
ادوارد هال ، تیکیرو هاتاوی ، وینس مارتین ، تندی رایت در فیلم سینمایی « کیوی پرنده » 2012 نیوزیلند بازی کرده اند.
فیلم سینمایی «پاسبان» به کارگردانی دنیس لا، جمعه 21مهرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: کوئن پلیسی که در بخش ترابری کار می‌کند در ابتدای فیلم جان یک دختر بی‌پناه را شجاعانه نجات داده و از دست مزاحمان می‌رهاند. کوئن پسری معلول دارد که ناراحتی قلبی نیز دارد و امیدی به زندگیش نیست ولی او دلسوزانه و سرسخت برای نجات او تلاش می‌کند. کوئن برای پسرش پرستاری به نام یان استخدام کرده است. همسر یان مدام او را اذیت می‌کند و یان از زندگی‌اش ناراضی است. در اداره پلیس نیز جوانی به نام کیو هست که او را بچه و نازپرورده می‌خوانند ولی او دوست دارد که مثل کوئین شجاع باشد. پسر کوئین به‌دلیل ایست قلبی می‌میرد و کوئین از اداره پلیس تقاضا می‌کند که او را به بخش خیابانی و جرائم جنایی بازگردانند....
سیمون یام، سوئت لم و سم لی در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی