10 فیلم سینمایی شبکه پنج برای تعطیلات عید سعید فطر

     

10 فیلم سینمایی شبکه پنج برای تعطیلات عید سعید فطر

photo 2017-06-21 19-48-54 Copy

 شبکه پنج سیما ویژه برنامه های متنوع و شادی را در ایام عید سعید فطر تدارک دیده است.


به گزارش روابط عمومی شبکه پنج ، این ویژه برنامه ها از روز دوشنبه 5 تیر تا جمعه 9 تیر ماه در ایام عید در قالب فیلم سینمایی ، تماشاخانه (فیلم های سینمایی کودک و نوجوان) ، دو ویژه برنامه جشن مردمی از جزیره زیبای کیش و شهر تهران و قسمت هایی از مجموعه پاورچین از شبکه پنج پخش خواهد شد.
بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی "تحویل ماموریت " روز دوشنبه 5 تیرماه ساعت 13:30 پخش می شود. این فیلممحصول کشور آلمان در ژانر پلیسی است و در خلاصه داستان آن مخاطبان خواهند دید: سمیر و همکار جدیدش که سمیر او را در کودکی از مرگ نجات داده با یکسری تبهکار در می افتند که دو پلیس زن هم برای رخنه در آنان در میهمانی شرکت می کنند که می خواهند آنها را گرواگان بگیرند که سمیر و همکارش می رسند و سمیر در درگیری بیهوش میشود و دو همکار خانم او را نجات می دهند.

 

فیلم سینمایی وقت بزرگ شدنه روز سه شنبه 6 تیرماه ساعت 13:30 بر روی آنتن شبکه پنج می رود. این فیلم محصول 1392 به کارگردانی ژوژ هاشم زاده است . در این خلاصه این فیلم آمده است: صدری که بارها به خواستگاری رفته بالاخره از ناهید همکلاسی خواهرش مریم خوشش می آید و با او ازدواج می کند شرط ناهید قطع ارتباط با دوست و همکار ش اسد است که با همسرش افسانه دوراز هم زندگی می کنند . اسد مرد رفیق بازی است که خودرای هم هست و اصرار دارد پسرش رامین علیرغم میل خودش به ایتالیا برود. ناهید متوجه رابطه صدری با اسد می شود و تقاضای طلاق جعلی درست می کند و .... جواد عزتی، مه لقاء ، سیامک صفری و..... در بازیگران این فیلم هستند.

 


فیلم سینمایی امکان مینا روز چهارشنبه 7 تیرماه ساعت 13:30 برای علاقه مندان نمایش داده می شود. این فیلم محصول سال 1394 به کارگردانی کمال تبریزی است. در این خلاصه این فیلم آمده است: تردید، شک و سر انجام خیانت، زندگی عاشقانه مهران و مینا را به مسیر تازه‌ای می‌کشاند.

 

تله فیلم خانه نشین به کارگردانی کمال مقدم روز پنج شنبه 8 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود. رسول و تقی سالهاست که با هم همسایه هستند . نرگس و سهیل بچه های آنها به هم علاقمندند و پس از خواستگاری هر دو خانواده تصمیم می گیرند که منزلشان را عوض کنند. تقی خانه رسول را قولنامه می کند و تورم در بازار مسکن باعث می شود که رسول نتواند خانه ای پیدا کند و منصور که املاکی است به رسول می گوید تنها راه ممکن فسخ قرار داد است و همین موضوع باعث اختلاف دو خانواده می شود و رابطه نرگس و سهیل را نیز خراب می کند . پس از درگیریهای فراوان بین رسول و تقی بالاخره خانه را به منصور می فروشند و خودشان در یک ساختمان آپارتمانی برای خود تهیه می کنند که منصور متوجه می شود که قرار است بزرگراهی از میان خانه اش رد شود.

 

فیلم سینمایی «وزیر» محصول 2016 کشور هندوستان است که روز جمعه 9 تیرماه ساعت 13:30پخش می شود. در خلاصه این فیلم آمده است: یک افسر پلیس که در هنگام مواجه با تبهکاران دختر خود را از دست می دهد با یک پدر عزادار دوست می شود و متوجه می شود، یکی از وزیران هند از تروریستهای هندی است و قاتل فرزند دوستش در نهایت با کمک پلیس وزیر فاسد و تبهکار دستگیر می شود.


فیلم سینمایی تعقیب سایه ها به کارگردانی علی شاه خاتمی محصول سال 69 است که جمعه 9 تیرماه ساعت 20:30 نمایش داده می شود.
در پی وقوع انفجار خودرویی ، گروه تحقیق پلیس شروع به كار كرده و با كمك یكی از مجروحین حادثه ،هویت و شماره خودروی عامل اصلی بمب گذاری (تیمور ایده لو) شناسایی می شود. تیمور كه سال گذشته در جریان توزیع موادمخدر دستگیر شده بود به ده سال زندان در دادگاه سنندج محكوم شده ولی به قید ضمانت آزاد و متواری می گردد. با مراجعه پلیس به شخص ضامن، سایر دوستان تیمور از جمله فردی بنام بهرام شناسایی می شوند. بمب گذاری توسط تیمور در خودروی دیگر و انفجار یكی از آن ها كه باعث شهادت دو تن از مأموران خنثی سازی می شود پلیس را در یافتن عوامل بمب گذاری از جمله تیمور مصر می سازد. محل اصلی عاملین انفجار، شناسایی می شود و ساكنین آن بجز تیمور دستگیر می گردند. تیمور كه برای اجرای نقشه خود جهت بمب گذاری در نقطه دیگر شهر از خانه خارج شده بود تحت تعقیب قرار می گیرد. و....


همچنین، بخش تماشاخانه (فیلم های سینمایی کودک و نوجوان) نیز هر روز ساعت  10:30
پخش می شود. کتاب جنگل ( دوشنبه 5 تیرماه)، غولهای پاکتی ( سه شنبه 6 تیرماه) ، قهرمانی به نام کوالا(چهارشنبه 7 تیرماه)، خرگوش مخملی (پنج شنبه 8 تیرماه) ، پل ( جمعه 9 تیرماه) برای کودکان و نوجوانان نمایش داده می شود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری تلگرام

نظرات   

 
0 #1 زهرا 1396-04-07 22:50
لطفا تکرار فیلم امکان‌مینا را اعلامکنید
سلام اطلاع رسانی میشود
نقل قول
 

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی