فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه پنج

     

فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه پنج

photo 2017-04-19 15-03-24 Copy

شبکه پنج سیما برای آخر هفته روز های پنج شنبه و جمعه 31 فروردین و اول اردیبهشت ماه فیلم های سینمایی زیر را برای مخاطبان نمایش می دهد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «در جستجوی دری» به کارگردانی «آندرو سانتون»، پنجشنبه 31 فروردین ماه

ساعت 13:30 دقیقه از شبکه پنج روی آنتن می رود. داستان این انیمیشن درباره‌ی «دوری» شخصیت فراموشکار این فیلم است و زمان داستان یک‌سال بعد از پیدا کردن «نمو» و در سواحل «کالیفرنیا» رخ می‌دهد...

انیمیشن «فوتبال دستی» به کارگردانی جان جوز کامپانلا، روز جمعه اول اردیبهشت ماه ساعت 10:15 دقیقه از شبکه پنج پخش خواهد شد. انیمیشن فوتبال دستی دربارۀ پسر جوانی به نام آمادئو است که با بازیکن‌های مورد علاقه‌اش در ورزش فوتبال‌دستی، ماجراهای غیرمنتظره‌ای را رقم می‌زند .

فیلم سینمایی " تونل " به کارگردانی کیم سونگ هون محصول2016 کشور کره جنوبی است که روز جمعه اول اردیبهشت ماه ساعت 13:30برای علاقه مندان پخش می شود. مخاطبان در خلاصه این داستان خواهند دید: لی جونگ سونگ یک کارمند شرکت معاملات ماشین در راه خانه از یک تونل تازه تاسیس عبور می کند که ناگهان تونل ریزش می کند و زیر آوار سنگین در ماشینش گیر می کند. او با تلفن به مرکز امداد اطلاع می دهد که هنوز زنده است و به کمک نیاز دارد. مسئولین امداد و وزیر حضور پیدا می کنند و تلاش می کنند با توقف کار عمرانی در تونل کناری و با حفر یک تونل عمودی او را نجات دهند اما بعد از چندین روز حفاری متوجه می شوند نقشه تونل اشتباه است و کارفرما طبق نقشه پیش نرفته است. لی جونگ آب و غذا ندارد و شرایط سختی دارد. او با جمع آوری و نوشیدن قطره های آب زیر آوار موفق می شود خود را روزهای بیشتری زنده نگه دارد. اما شارژ موبایل لی جونگ تمام شده و ...

فیلم سینمایی " نهایت سرعت " با بازی جوزف گوردون لویت ، مایکل شانون ، دنیا رامیراز و شون کندی ، جمعه اول اردیبهشت ساعت 20:15 از شبکه پنج روی آنتن می رود. داستان این فیلم ماجرای درگیری بین پیک دوچرخه سوار جوان و یک پلیس فاسد است . این پیک جوان که تصادفا حامل یک بلیط با ارزش است، موظف شده این بلیط را از سوی یک گروه بزرگ به دست گروه دیگری برساند تا بدین وسیله فرزند یک زن چینی بتواند کنار مادرش باشد. این پیک جوان ناخواسته با پلیس فاسدی درگیر می شود که به خاطر منافع شخصی اش مامور شده تا مانع از رسیدن این بلیط به دست صاحب اصلی اش شود . فیلم سینمایی « نهایت سرعت » به کارگردانی دیوید کوپ ، محصول سال 2012 آمریکا است.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی