"آقا معلم "و" رسوایی 2 " در شبکه پنج

     

"آقا معلم "و" رسوایی 2 " در شبکه پنج

photo 2017-04-10 10-16-48 Copy

شبکه پنج سیما همزمان با سالروز میلاد خجسته حضرت علی (ع) و روز پدر فیلم های سینمایی " آقا معلم" و " رسوایی 2" روی آنتن می برد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، فیلم سینمایی «آقا معلم» به کارگردانی «باربارا بریدرو»، سه‌شنبه 22 فروردین‌ماه ساعت 11 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی «هانا هوکسترا»، «کاس جانسن» و «ویلم وگد» خواهیم دید: معلم جوانی که دوره کارآموزی را طی می‌کند از اواسط سال تحصیلی معلم کلاسی می‌شود که پسر بچه‌ای در کلاس به‌نام «توبی» به‌تازگی پدرش را از دست داده است و مادرش دچار افسردگی شدید است! معلم جوان تمام قوانین و روش‌های سنتی آموزشی را کنار می‌گذارد و با روش ابداعی و شاد به دانش آموزان درس می‌دهد و در نهایت روش او توسط بازرسان پذیرفته می‌شود و مادر «توبی» نیز از افسردگی خارج می‌شود.
فیلم سینمایی «رسوایی 2» به کارگردانی «مسعود ده‌نمکی»، سه‌شنبه 22 فروردین‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: تا خدا تکان تان نداده به خودتان تکانی بدهید. این جمله‌ای است که حاج «یوسف»، پیرمرد زاهد وارسته خطاب به مردم و مسوولان شهری می‌گوید که گرفتار رذایل اخلاقی و اجتماعی شده‌اند. در پی هشدار «حاج یوسف» شایعه نزول عن قریب بلا و عذاب الهی آرامش شهر را به‌هم می‌ریزد....
"اکبر عبدی»، «محمدرضا شریفی‌نیا»، «سحر قریشی»، «مهران رجبی» و «هومن ستوده» بازیگران این فیلم هستند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی