فیلم های آخرهفته شبکه پنج

     

فیلم های آخرهفته شبکه پنج

photo 2017-04-05 16-07-48 Copy

 

شبکه پنج سیما برای روز های آخر هفته، پنج شنبه و جمعه 17 و 18 فروردین ماه دو فیلم " بره ناقلا " و " کیفر" را برای مخاطبان پخش می کند.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم " بره ناقلا" محصول 2015 کشور انگلیس و فرانسه در ژانر کودک روز پنج شنبه 17 فروردین ماه ساعت 15 پخش می شود. در خلاصه این فیلم آمده است: وقتی که بره ناقلا تصمیم می گیرد تا یک روز به خود استراحت دهد و کمی خوش بگذارند ، هیجانی بیشتر از آنچه که فکرش را می کند، نصیبش می شود ، ترکیبی از مزرعه‌دار، کاروان و یک تپه باعث می‌شود تا همه آن به شهر بزرگی وارد شوند و همه چیز به هم می ریزد و این مسئولیت بره ناقلاست که همه را به طور امن به خانه سبزشان باز گرداند.

فیلم سینمایی "کیفر" محصول2015 کشور اسپانیا است که روز جمعه 18 فررودین ماه برای علاقه مندان پخش می شود. در خلاصه این فیلم آمده است: یک مدیر اجرایی بانک در حالی که با پسر و دختر خود در ماشین در حال رفتن به محل کارش هست، تماس تلفنیِ ناشناسی دریافت می کند که طبق آن او باید ظرف مدت چند ساعت مقداری زیادی پول را به او پرداخت نماید وگرنه بُمبی که زیر صندلیِ ماشینش هست،منفجر می شود. در نهایت با کمک پلیس فرد تماس گیرنده از بین می رود و او و فرزندانش نجات پیدا می کنند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی