با فیلم های سینمایی شبکه پنج در روزهای پایانی سال

     

با فیلم های سینمایی شبکه پنج در روزهای پایانی سال

shan5 Copy

 

 

" روز گنجشک ها " ، " داستان اسباب بازی 1" ، " یک روز سخت"، " قتل از فاصله نزدیک" فهرست فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه پنج سیماست که در روزهای پنج شنبه و جمعه 26 و 27 اسفندماه برای علاقه مندان پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم تلویزیونی «روز گنجشك‌ها» به كارگردانی «سعید صادقی» و «احمدرضا رافعی بروجنی»، پنج‌شنبه 26 اسفندماه ساعت 13:30 از شبكه پنج سیما پخش می‌شود. در خلاصه فیلم آمده است: «رحیم» و دوستش «ناصر» هر روز برای زدن گنجشك‌ها می‌روند ولی سر سهم، با هم دعوا می‌كنند و «رحیم» كیسه كنجشك‌ها را برداشته و به یك كارگاه سفالگری كه یك خواهر و برادر در آن كار می‌كنند؛ می‌رود و پنهان می‌شود! موقع بیرون آمدن از كارگاه یك كوزه نقاشی شده را می‌شكند. صاحب مغازه می‌خواهد پولش را از او بگیرد اما «رحیم» می‌گوید كه تكه‌های شكسته شده را بهم می‌چسباند و تا فردا وقت می‌گیرد. او به خانه رفته و تكه‌ها را بهم می‌چسباند ولی یك تكه از كوزه نیست.... در این فیلم تلویزیونی؛ «علیرضا محسنی‌فر»، «محمد حسین میرفندرسكی» و «سید مصطفی سلیمانی» هنرنمایی كرده‌اند.

فیلم سینمایی «داستان اسباب بازی 1» به كارگردانی «جان لستر»، جمعه 27 اسفندماه ساعت 9 از شبكه پنج پخش می شود. داستان این فیلم درباره «اندی» پسر بچه‌ای شش ساله است كه اسباب بازی‌هایش را خیلی دوست دارد. اما دانستن این موضوع كه اسباب بازی‌ها زنده می‌شوند كمی عجیب به‌ نظر می‌رسد! «وودی»، گاوچرانی قدیمی و اسباب بازی مورد علاقه «اندی»، رهبر تمامی اسباب بازی‌ها در اتاق «اندی» است.... "تام هنكس" ، «تیم آلن»، «دان ریكلس»، «جیم وارنی» و «والاس شاون» بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «یك روز سخت» به كارگردانی «سئونگ هون كیم»، جمعه 27 اسفندماه ساعت 13:30 از شبكه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی «لی سون كیون» خواهیم دید: «جئون سو» كه یك كارآگاه پلیس است در یك شب بارانی با عابری تصادف كرده و به تصور اینكه تصادف منجر به مرگ عابر شده جنازه او را مخفی می‌كند! روز بعد تماس‌های مشكوكی به او شده و شخصی مدعی می‌شود كه شاهد تصادف بوده و در صورتی كه جنازه را به او تحویل ندهد به پلیس اطلاع خواهد داد. «جئون سو» طی اتفاقات متوجه می‌شود شخصی كه با او تماس گرفته نیز یك پلیس فاسد است كه با توقیف غیر قانونی مواد مخدر، دوباره مواد را در بازار توزیع می‌كند و كسی كه «جئون سو» در شب بارانی با او تصادف كرده در واقع یكی از رقبای او در توزیع مواد مخدر بوده و قبل از تصادف نیز با گلوله كشته شده است....

فیلم سینمایی «قتل از فاصله نزدیك» به كارگردانی «فرد كاوایه»، جمعه 27 اسفندماه ساعت 20:30 از شبكه پنج پخش می‌شود.در خلاصه داستان با نقش‌آفرینی «گیلس للوچه»، «رشدی زم» و «النا آنایا» آمده است: «هوگو سارته» طی یك تعقیب و گریز با یك موتور تصادف می‌كند و به شدت مجروح می‌شود. در بیمارستان فردی ناشناس قصد قتل وی را با قطع دستگاه تنفسی‌اش دارد كه «ساموئل پی یر» دستیار پرستار سر می‌رسد و او را از مرگ نجات می‌دهد! اما همان‌شب در منزل «ساموئل» او مورد ضرب و جرح قرار می‌گیرد و همسر باردارش «نادیا» ربوده می‌شود....

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی